Põnev täiendus: Vapruse uueks peatreeneriks nimetati Kalašnikovs (5)

Pärnu JK Vapruse uus peatreener Dmitrijs Kalašnikovs. Foto: Pärnu JK Vaprus / Facebook

Lõppenud Premium liiga hooaja viimasel kohal lõpetanud Pärnu JK Vaprus teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et esindusmeeskonna peatreeneriks asub Dmitrijs Kalašnikovs.

29. novembril sai ilmsiks, et Vaprust kolm aastat juhendanud Taavi Midenbritt ei jätka pärnakate eesotsas. Ligi nädal aega hiljem andis Dmitrijs Kalašnikovs teada, et tema pole algaval aastal Tammeka peatreener.

22. detsembril tuli pommuudisena Viljandi Tuleviku otsus järgmisel hooajal Premium liigat mitte mängida. Sportliku printsiibi alusel said viljandlaste koha pärnakad, kes teatasid, et alustavad meeskonna komplekteerimist järgmiseks Premium liiga hooajaks.

Algaval hooajal Premium liigasse jääv Vaprus teatas, et klubi ja Kalašnikovs sõlmisid 1. jaanuarist kehtima hakkava 1+1 aastase töölepingu ning uue peatreeneri juhendamisel alustab esindusmeeskond ettevalmistusperioodi 3. jaanuaril.

REKLAAM

Vapruse juhatuse liige Karl Palatu sõnas klubi kodulehele: "Hea meel on teatada, et meie klubi esindusmeeskonna uus peatreener on Dmitrijs Kalašnikovs. Eesti jalgpallis on tegemist tuttava nimega, keda iseloomustab kohanemisvõime ja tugev töödistsipliin, mis on toonud ka häid tulemusi. Vähem oluline pole ka tema enda kõrge motiveeritus Vapruse peatreeneriks saada. Oleme viimase hooaja jooksul saanud palju õpetlikke kogemusi, mida Premium liiga tase treeneritelt, mängijatelt ja klubilt nõuab. Võtame need teadmised endaga eelmisest hooajast kaasa, lisame uue peatreeneri kogemused ja motivatsiooni ning pakume Eesti parimale publikule meeldejääva klubi 100. juubeliaasta hooaja."

Pärnu esindusmeeskonna uus peatreener Kalašnikovs: "Mul on suur privileeg asuda juhtima Pärnu JK Vapruse klubi esindusmeeskonda. Klubi usk ja usaldus minusse annab topeltmotivatsiooni alustada tööd ning vajame kõigi klubiga seotud inimeste panust, et arendada meeskonda ja saavutada Premium liiga koht ka järgmiseks aastaks."

Dmitrijs Kalašnikovs on varasemalt Eestis töötanud lisaks Tartu Tammeka peatreenerina ka Narva Transi, Kuressaare ja Tallinna Kalevi lootsina.

SEOTUD LOOD
5 kommentaari

delarenta   •  
(90.191.149.***)
Tore, et mees ühe (täis) hooaja saab teha aga teisalt tekib küsimus, et kas tõesti teisi treenereid meie liigadese pole võimalik meelitada? Aastast aastasse samad näod.
Rester   •  
(91.129.109.***)
Sellesmõttes Kalašnikovs on oma tööga pea alati hakkama saanud (v.a Tallinna Kalev, aga sealne õnnestumine oleks olnud väga suur õnnestumine), kuid siiski Eestis juba viies klubi mehel.
delarenta   •  
(90.191.149.***)
Ta pole vist täishooaega kätte saanud Eestis, seega väärib seda aga samas ootaks värskemat verd.
A. Polõnski   •  
(82.131.101.***)
Tabeli lõpuotsa meeskondi on mees olnud tubli päästma, kas ka enamaks suuteline näitab seega järgmine hooaeg. Kui Vaprus lõpetab selle vähemalt 8. kohal, siis justkui minimum täidetud.
footsoccer   •  
(91.129.96.***)
Kaheksas koht rohkem nagu maksimum vapruse jaoks!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK