EM2016 ennustus

Palun logi sisse

MÄNGUTULEMUSTE ENNUSTAMINE
Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 10. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Prantsusmaa
2:1
Rumeenia

Laupäev, 11. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Albaania
0:1
Šveits
19:00
Wales
2:1
Slovakkia
22:00
Inglismaa
1:1
Venemaa

Pühapäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Türgi
0:1
Horvaatia
19:00
Poola
1:0
Põhja-Iirimaa
22:00
Saksamaa
2:0
Ukraina

Esmaspäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Hispaania
1:0
Tšehhi
19:00
Iirimaa
1:1
Rootsi
22:00
Belgia
0:2
Itaalia

Teisipäev, 14. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Austria
0:2
Ungari
22:00
Portugal
1:1
Island

Kolmapäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Venemaa
1:2
Slovakkia
19:00
Rumeenia
1:1
Šveits
22:00
Prantsusmaa
2:0
Albaania

Neljapäev, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Inglismaa
2:1
Wales
19:00
Ukraina
0:2
Põhja-Iirimaa
22:00
Saksamaa
0:0
Poola

Reede, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Itaalia
1:0
Rootsi
19:00
Tšehhi
2:2
Horvaatia
22:00
Hispaania
3:0
Türgi

Laupäev, 18. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Belgia
3:0
Iirimaa
19:00
Island
1:1
Ungari
22:00
Portugal
0:0
Austria

Pühapäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Šveits
0:0
Prantsusmaa
22:00
Rumeenia
0:1
Albaania

Esmaspäev, 20. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Slovakkia
0:0
Inglismaa
22:00
Venemaa
0:3
Wales

Teisipäev, 21. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Põhja-Iirimaa
0:1
Saksamaa
19:00
Ukraina
0:1
Poola
22:00
Horvaatia
2:1
Hispaania
22:00
Tšehhi
0:2
Türgi

Kolmapäev, 22. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Ungari
3:3
Portugal
19:00
Island
2:1
Austria
22:00
Rootsi
0:1
Belgia
22:00
Itaalia
0:1
Iirimaa

Laupäev, 25. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Šveits
1:1
Poola
19:00
Wales
1:0
Põhja-Iirimaa
22:00
Horvaatia
0:1
Portugal

Pühapäev, 26. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Prantsusmaa
2:1
Iirimaa
19:00
Saksamaa
3:0
Slovakkia
22:00
Ungari
0:4
Belgia

Esmaspäev, 27. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Itaalia
2:0
Hispaania
22:00
Inglismaa
1:2
Island

Neljapäev, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Poola
1:1
Portugal

Reede, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Wales
3:1
Belgia

Laupäev, 2. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Saksamaa
1:1
Itaalia

Pühapäev, 3. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Prantsusmaa
5:2
Island

Kolmapäev, 6. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Portugal
2:0
Wales

Neljapäev, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Saksamaa
0:2
Prantsusmaa

Pühapäev, 10. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Portugal
1:0
Prantsusmaa