Midenbritt ja Esiliigasse langenud Vaprus lõpetavad koostöö (2)

Taavi Midenbritt. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tänavuse Premium liiga hooaja kümnendal ehk viimasel kohal lõpetanud Pärnu Vaprus ei pikenda peatreener Taavi Midenbritiga lepingut, mis saab läbi novembrikuu lõpus.

Vaprus teatas klubi kodulehel, et Midenbriti kolmeaastane periood esindusmeeskonna peatreenerina saab läbi lepingu lõppemisel.

Midenbritt sõnas klubi kodulehel: "Vaprus on olnud mulle koduks pikki aastaid, mille vältel olen treeninud nii noorte võistkondi kui ka esindusmeeskonda. Kogu selle aja jooksul on klubi järjepidevalt panustanud minu arengusse ja pakkunud mulle erinevate väljakutsete näol võimalusi end proovile panna. Olen taolise usalduse eest Vaprusele väga tänulik ning hindan kõrgelt meie aastaid kestnud koostööd.

Täna aga tunnen, et on aeg uuteks väljakutseteks, mistõttu panen hetkel oma pikale teekonnale klubis punkti. Tegu on minu isikliku otsusega, mida arutasin ka juhtkonnaga ning ma tänan neid mõistva suhtumise eest. Astume sõbralikul toonil eriradadele ning kindlasti jään Vapruse tegemisi ka edaspidi jälgima."

REKLAAM

Vapruse juhatuse liige Karl Palatu: "Taavi taktikepi all on meeskond teinud suure arengu ning seega on temal olnud suur roll Pärnu jalgpalli nii-öelda taaselustamisel. Täname kogu klubi poolt Taavit tema järjekindluse, pühendumise ja hea treeneritöö eest ning soovime talle edu uutes tegemistes! Klubi ilma peatreenerita aga ei jää ning hetkel tegelemegi uue väärilise lootsi leidmisega."

Midenbritt juhtis Vapruse esindusmeeskonna 2020. aasta Esiliiga võiduni, mis tagas koha kõrgseltskonnas. Tänavusel hooajal suudeti 30 mänguga võita viis, viigistada kolm ning kaotada 22 kohtumist.

2 kommentaari

Morten Palu   •  
(46.131.49.***)
End of an era..
nonoh   •  
(146.255.183.***)
Viimane lause on kuidagi totter...

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK