Ametist lahkunud Del Bosque: Casillas lahkumiskirja ei saanud (0)

Hispaania koondise peatreener Vicente Del Bosque otsustas ebaõnnestunud EM-i järel ameti maha panna. Lisaks avaldas ta, et ainus mängija, kellele ta lahkumiskirja ei kirjutanud, oli pikaaegne kapten Iker Casillas.

2010. aastal Hispaania esmakordselt maailmameistriks tüürinud ning kaks aastat hiljem ka Euroopa meistriks tulnud Del Bosque otsustas ametist taanduda 0:2 kaotuse järel Itaalia vastu. "Ilma kahtluseta polnud mul mingit kavatsust jääda treeneriks, kuid te peate olema diskreetsed. Ükskõik, milline tulemus EM-il oleks olnud, poleks mul olnud mingeid kahtlusi tuleviku osas."

Samas avaldas Del Bosque, et hoolimata üliedukast perioodist ei õnnestunud tal kõikide koondise liidritega häid suhteid lõpuni säilitada ning David de Geale esikiipri koha kaotanud Iker Casillas tema käest hüvastijätukirja ei saanud: "Ta suhtub halvasti minusse, kuid samuti füüsilisse treenerisse ja abitreenerisse. Kõigi teistega saab ta hästi läbi. Viha on suunatud meie suunas. Loomulikult ta on pettunud minus ja ma mõistan seda. Ta arvab, et me oleme käitunud valesti."

"Aga me peame olema uhked mängija üle, kes on 167 korda rahvuskoondist esindanud. Ma ei usu, et kolm või neli mängu tema resümeed kahjustavad. Casillas pole mulle pettumust valmistanud. Mul on suur austus tema vastu."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK