Paide Linnameeskonna uueks peatreeneriks sai Karel Voolaid (17)

Karel Voolaid. Foto: Albert Kerstna / Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskond andis teada, et nende uueks peatreeneriks on 44-aastane Karel Voolaid.

Koerus sündinud Voolaid juhendas aastatel 2019-2020 Eesti jalgpallikoondist ning on treenerina töötanud üle 20 aasta. Aastatel 2003-2008 tegutses Voolaid Eesti Jalgpalli Liidus treenerite koolitajana, mille järel oli Soome kõrgliigaklubi Turun Palloseura abitreener ja 2010. aastal Nõmme Kalju peatreener.

Voolaid on lisaks olnud Eesti U23, U21, U19, U17 ja U15 koondiste peatreener, FC Flora abitreener ning aastatel 2017-2019 Eesti Jalgpalli Liidu treenerite koolitusjuht. Oma mängijakarjääri jooksul esindas Voolaid aastatel 2009 ja 2012-2013 ka Paide Linnameeskonda 58 Premium liiga mängus.

"Olen tänulik Paide Linnameeskonna presidendile Veiko Veskimäele ja juhtkonnale, kes on andnud mulle võimaluse töötada peatreenerina," sõnas Voolaid. "On suur au asuda tööle klubis, millel on alati olnud eriline koht minu südames ja mis kuulub juba täna Eesti juhtivate klubide hulka. Soovin anda oma panuse, et Paide Linnameeskonna esindusvõistkonna ja klubi areng jätkuks valitud kursil. Väljakutse järgmine samm astuda on kahtlemata suur, kuid samas väga põnev. Jalgpall Südames!“

REKLAAM

"Mul on siiralt hea meel, et peale edukat viie aastast perioodi Vjatšeslav Zahovaiko käe all asub klubi peatreeneriks Järvamaa oma mees Karel Voolaid," lausus Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe. "Kui eelmise peatreeneri ülesandeks oli tõsta tolle hetke parim amatöörmeeskond Eesti jalgpalli tippseltskonda ning viia meeskond euromängudele, siis Kareli juhtimisel soovime teha klubi arengus järgmised otsustavad sammud. Klubi esmane eesmärk on püsivalt tippseltskonnas kanda kinnitada ja jõuda arengus tasemele, mis võimaldab meil olla võidukad ka Euroopa liigades.

Loomulikult ei saa salata, et soovime ühel hetkel tulevikus ka klubi esimese Eesti meistritiitli Paidesse tuua, liigume selle suunas samm-sammult. Usume, et Karelil on ambitsioonika treenerina selle visiooni täitmiseks olemas kõik vajalikud eeldused ja piisav karastus ka rahvusvahelisel tasemel. Soovime Karelile uues ametis säravat positiivsust ja palju häid emotsioone ning kohtume fännidega juba peagi staadionil."

Voolaid võtab Paide Linnameeskonna peatreeneri ameti üle aastatel 2017-2021 Järvamaa esindusklubi juhendanud Vjatšeslav Zahovaikolt, kelle käe all saavutati 2020. aastal hõbe- ning 2021. aastal pronksmedal.

SEOTUD LOOD
17 kommentaari

Joonas Tarr   •  
(81.90.125.***)
Küsimus, kas nüüd Voolaid teenib oma treenerikarjääri esimesed võidud ka meeste hulgas ?
das.hf   •  
(193.40.13.***)
Tõepoolest, koondise päevilt väga head muljet Voolaiust ei jäänud. Loodetavasti on võimeline näitama, mis puust treener tegelikult on. Kuigi, kahtlus jääb, kas ta tugevamate vastaste vastu meeskonda mängima oskab panna. Eriti euromänge silmas pidades.
Mõtiskleja   •  
(146.255.183.***)
Tahtsin Indermittet aga okei. No anname võimaluse. Koondise treenerina ta pigem põrus. Aga vb Paidega sobivad nagu 2 tilka vett. Häberli taoti ka enne tulekut maa alla et näe, nendes klubides ei suutnud ta ju midagi aga siiski tuli ja pani meie koondise ägedat vutti mängima. Loodetavasti läheb samamoodi Paide ja Kareliga. Palju Edu.
ronrein   •  
(139.222.207.***)
Kas võidud Kaljuga ei lähegi arvesse?
Joonas Tarr   •  
(81.90.125.***)
Peab tunnistama, eksisin-kalju periood polnud üldse meeles, kuigi see jäi väga lühikeseks! Küsimus teistmoodi sõnastada, kas Paides peab kauem vastu kui Kaljus ja koondises?
p3lmeen   •  
(62.65.33.***)
Mida iganes, kams paneb iga otsusega elvasse 2021
jkj   •  
(80.235.52.***)
Voolaiul palju mida tõestada, ei ole kindel kas ta on õige mees tiitli eest võitlemiseks. Eks tulevik näitab. Ebaõnnestumise korral muidugi lendab nii Voolaid, kui ka Kams. Aga no elus peabki riske võtma.
A. Polõnski   •  
(85.253.171.***)
Minu arust oli oli muid ja paremaid valikuid aga las siis olla Paide LM-i valik selline. Voolaiul olid käes parimad mehed, keda Eestis võtta oli aga koondise ta igatahes mängima ei pannud, Nagu kommentaariumis Paide tõsifännid kirjutavad, siis alla meistritiitli uuelt treenerilt tulemust ei oodata. Tänane koosseis on igatahes mannetum, kui Floral või Levadial, Seega premmi võitmiseks tuleb tuua meeskonda tugevamaid mängijaid ja/või teha imet, et Levadiat, Florat ja Kaljut murda.
peeter sai   •  
(86.110.44.***)
huvitav, omakandi mees pealikuks, kes siiani pole mingit edu saavutanud, ehk et klassikaline koolitaja ehk targutaja nagu neid tv pildist palju võib näha. aga äkki teeb imet, loodame, loodab ka klubi, aga pole kindel?!
tpx   •  
(90.190.***)
huvitav lüke, aga minul isiklikult usku pole. tore oleks, kui mu sisetunne täiesti võssa paneb ja siit fööniksina oma treenerisaavutustega tõustakse :)
Graham Poll   •  
(84.50.2.***)
Üks pakk hakkab järgnema teisele.
Vastas   •  
(90.191.98.***)
Pigem positiivne areng. Kahtlustan et Slaval võis ju emotsiooni vahel rohkem olla, aga jalgpallitarkuse osas teeks panuse pigem Voolaiule.

Edu igatahes, et väikegi raputus Tallinna satsidele (jälle) teha.
Suvaline Jope   •  
(87.119.178.***)
Siit on hea tagasi minna.
jkj   •  
(90.191.132.***)
LOL @ siit on hea tagasi minna
Mõtiskleja   •  
(87.119.177.***)
LOL @suvaline jope :D
Van Basten   •  
(90.191.118.***)
Zahhovaiko läheb Kalevisse........
Tauno Mõttus   •  
(146.255.182.***)
tarkusest vast paide pingil puudust pole, Kesküla on tase, pigem karakterist ja emotsioonist

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK