Loe järele: Paide uue gambialase viimaste sekundite pealöök nullis Antonovi iluvärava (0)

Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond tegid Premium liiga kuuendas voorus põneva 1:1 viigi.

Avapoolajal hoidis mängulist initsiatiivi Paide, kuid parimad väravavõimalused tekitas juba esimesel mänguminutil Kalju. Lõpuks sammuti riietusruumidesse tagasi väravaid nägemata.

Teisele poolajale tuli Kalju uue hooga ning juba 49. minutil pääsesid nad ka juhtima, kui Ilja Antonov keerutas trahvikastikaare pealt palli tagumisse ristnurka.

Kalju kontrollis seejärel mängu küllaltki veenvalt, lubamata Paidele arvestatavaid väravavõimalusi, kuid kohtumise viimasel lisaminutil sepistasid Paide vahetusmehed ikkagi viigivärava. Siim Luts tsenderdas ning hiljuti klubiga liitunud Gambia ääreründaja Babou Cham suunas kümnelt meetrilt pealöögi posti kõrvale.