LOE JÄRELE: Barcelona surus PSG suure suu kinni, Atletico lasi lõpu teravaks (0)

Barcelona tuli PSG vastu raskest seisust välja. Foto: Scanpix / AFP / Aurelien Morissard

Meistrite liiga veerandfinaalide teisel mängupäeval võttis Barcelona Pariisis sealse Saint-Germaini vastu 3:2 võidu ning Atletico Madrid alistas 2:1 Dortmundi Borussia.

PSG jäi avapoolajal kaotusseisu, kui Raphinha kasutas ära kodumeeskonna väravavahi Gianluigi Donnarumma eksimuse. Teise poolaja algul pöörati aga mõne minutiga kõik pea peale, sest esmalt Ousmane Dembele viigistas ja seejärel viis Vitinha juba PSG juhtima. Viimane sõna jäi siiski Barcelonale, sest veidi pärast tunni täitumist lõi Raphinha oma teise värava ning seejärel suunas vahetusest sekkunud Andreas Christensen esimese puutega nurgalöögi peaga võrku.

Atletico läks tänu Rodrigo de Paulile külaliste kaitseprohmakast kiirelt juhtima ning pooltunni möödudes lõi Samuel Lino teisegi värava. Teisel poolajal sai Dortmund aga tasapisi mänguohjad enda kätte ning 81. minutil oligi vahetusmees Sebastien Haller täpne. Atletico võis lõpuks õnne tänada, et võit kätte saadi, sest viimastel minutitel tabasid külalised kaks korda väravaraame.

Korduskohtumised peetakse mõlemas paaris nädala pärast vastavalt Barcelonas ja Dortmundis.

Pariisi Saint-Germain - Barcelona 2:3 (0:1)