Kožuhhovski: ilmaolusid pole mõtet süüdistada, tingimused olid mõlemale samad (0)

Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ei lasknud end ilmaoludest häirida. Foto: Allan Mehik

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski oli vaatamata 1:1 viigist Harju Laagri vastu õnnelik, sest sai hooaja esimeses mängus punkti kirja, kolmel eelneval aastal see tal ei õnnestunud.

Kožuhhovski hinnangul oli mäng keeruline mõlema meeskonna jaoks. "Aga samas oli olukord ühesugune mõlemale meeskonnale ja seepärast süüdistada ilmaolusid ei ole mõtet," rääkis saarlaste peatreener klubi kodulehele.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud tormituules ja teisel poolajal alanud tihedas lumesajus kulgenud kohtumises oli initsiatiiv Kure käes ja külalised panustasid vasturünnakutele. Harju asus juhtima 55. minutil, kui täpne oli Kaarel Usta, Kuressaare sai tänu Reinhard Reimaa 80. minuti omaväravale kirja 1:1.

"Me lõime esimesel poolajal palju olukordi ja avaldasime vastasele survet, kuid realiseerimises jäi veidi puudu," tõdes Kožuhhovski. "Lasime lüüa värava, kui hetkeks kaotasime keskendumise, kuid üldiselt võib poisse kiita, sest kogu mängu näitasime soovi võita. Kindlasti on positiivne moment see, et sain treenerina esimeses mängus punkti, sest kolmel eelneval aastal see ei õnnestunud."

Kožuhhovski lisas, et nüüd on peamine, et mängijad taastuksid, sest väljakul kulutati jõudu, ja on oluline, et keegi ei saanud vigastust. "Kindlasti oleme Paide vastu valmis," märkis ta.

Kuresaare 3. vooru kohtumine toimub 12. märtsil Paides kohaliku Linnameeskonnaga. Mullu ei suutnud Paide saarlasi kordagi alistada, vaid korra pidi tunnistama Kuressaare paremust ning kolm korda lõppes kohtumine viigiga.