Koeman Suareze müügist: jääb mulje, et mina olen selle filmi pahalane, aga tegelikult ei ole (6)

Luis Suarez kannab juba Atletico rüüd. Foto: Atletico Madridi Twitter

Barcelona peatreener Ronald Koeman pidi enne tänaõhtust kohtumist Real Valladolidi vastu jagama selgitusi, miks otsustas klubi Luis Suarezi Atletico Madridile loovutada. 

"Jääb justkui mulje, et mina olen selle filmi pahalane, aga tegelikult nii ei ole," vahendas ESPN Koemani sõnu pressikonverentsilt. "Ma olen Luisi alati austusega kohelnud, alates esimesest päevast. Ma ütlesin talle alati, et mul on talle raske minuteid anda, aga kui ta soovib jääda, siis on ta meeskonnaliige. Ütlesin sama ka klubile."

"Selle otsuse võttis lõpuks vastu klubi. Enne minu saabumist oli klubi juba valinud suuna asju muuta. Siin on noored mängijad ja see pole ainult minu, vaid ka klubi valik."

REKLAAM

Suarezest loobumist on kõige teravamalt kritiseerinud tema hea sõber Lionel Messi, kelle suusad niigi Barcelona klubiga pisut risti on. "On täiesti normaalne, et mängija on kurb, kui tema hea sõber mitme koosveedetud aasta järel lahkub. Aga minu jaoks on kõige olulisem see, kuidas Leo on treeningutel ja mängudes esinenud. Ta on olnud kõigile eeskujuks. Ma ei kahtle temas hetkekski," kinnitas Koeman.

SEOTUD LOOD
6 kommentaari

footsoccer   •  
(91.129.110.***)
Tõenäoliselt üks parim forward läbi aegade, aga saadame ilma tseremooniata ära, sest tyyp on juba 33...barca soovib lihtsalt ilma ühegi põhjuseta ise endale keerata.
mboopi   •  
(82.131.39.***)
Probleem on selles, et need 33-aastased võiks ise aru saada millal on aeg kõrvale astuda.
Blin schmeckt gut   •  
(87.119.177.***)
See üks 33-aastane lõi just 20 minutiga 2 väravat ja andis ühele söödu. Praegune Barcelona on organisaatoorne häbiplekk.
footsoccer   •  
(91.129.110.***)
Just täpselt...mboopi - loe uuesti minu esimest kommentaari, sa ei paista matsu eriti jagavat...sest eliitklassis ei mängi vanus rolli (Zlatan ja Ronaldo või Federer peaks sinu arvates ilmselgelt kõrvale astuma ju)
mboopi   •  
(82.131.39.***)
Ühe mängu järel on muidugi mugav rääkida sellist juttu. Vaatame kuidas ülejäänud hooaeg läheb, eriti CL. Mis see Ronaldo ja Federer siia puutub? Antud juhul mõtlesin Barca mängijaid, kellele on vanus karmilt peale tulnud. Vanus mõjutab igat sportlast erinevalt, ka täna oli näha kuidas Suareze jaoks oli liikumine üsna vaevaline. Ei üllataks kui ta Atletico särgis liigas ~10 väravat lööb, see süsteem peaks talle sobima. Kas ta suudaks terve hooaja Messi kõrval samamoodi joosta ja mängus sees olla? Vaevalt. See teema on natuke laiem kui lihtsalt "Barca saatis häbiväärselt vanuri minema."
Rainer Mäekask   •  
(90.190.172.***)
Eks näis.Barca võitis 4:0 ja ka Messi lõi ühe.Ja nooruke Fati lõi 2.See Fati juba eelmine aasta hakkas pead tõstma,niiet noorust on ka...vähevõitu aga siiski.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK