Kas tõesti hakkab Stojkovic Levadiat lammutama? (0)

Kellele on Paide Linnameeskonna juhendaja Ivan Stojkovic silma peale pannud? Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Soccernet.ee taskuhäälingus "Pikk ette (ja ise järele)" vaatasid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson tagasi eelmisele nädalale, kui peeti mänge karikavõistlustel. Jutuainet pakkus Tallinna FCI Levadia ja Tartu JK Tammeka vastasseis sellest vinklist, et milliseid muudatusi kahe hooaja vahel võistkondades tehakse.

24. novembril peetud Levadia ja Tammeka matš lõppes seisuga 4:2, skoori tegid teiste seas Transfermarkti andmetel pealinlastega selle aasta lõpuni seotud Mark Oliver Roosnupp ja Robert Kirss. "Mis arenguid või liikumisi sealt võiks oodata? Mis suuna Levadia võtab? Tegelikult päris paljudel mängijatel oli leping selle hooaja lõpuni," mõtiskles Jürgenson, viidates näiteks nii Heitorile, Edgar Turile, Mihkel Ainsalule kui ka Brent Lepistule.

"100% ei saa vist ju ka kindlad olla, et Curro Torresega edasi minnakse eksole," torkas Kangur naljatledes vahele. "Tal lepingut ju veel on," lisas Elissaar, mispeale mehed jõudsid üksmeelele, et ju hispaanlasest juhendajat üle parda ei visata.

"Nende Levadia Eesti mängijatest rääkides. Teame ju, et nende endine treener on jätkuvalt Eestimaa pinnal töötamas, ühes teises klubis," vihjas Elissaar Paide Linnameeskonnas tegutsevale Ivan Stojkovicile.

REKLAAM

"Ja hindab neid kindlasti väga kõrgelt. Ma arvan, et kui tal oleks võimalus, siis ta võtaks nad enda juurde," käis Jürgenson välja.

"Vaatame mängija poolt ka. Neist, kes tagasi tulid, võib-olla Roosnupp oli kõige rohkem pildis, Lepistu mängis ka osalt. Aga Roosnupp mängis kõige rohkem ja ta oli stabiilselt valikus, Lepistu rohkem täitis kohta," analüüsis Kangur. "Kirsi olukord oli kõige nukram. Tema pärast ka hea meel, et sai värava kirja."

"Aga jah, eks selle nurga alt on üldse huvitavad ajad tulemas siin mitmel rindel," vihjas Elissaar edasi. Seepeale nõudis Jürgenson, et vihjetel oleks natuke sügavamat sisu. "Levadia Eesti mängijad meeldivad Stojkovicile, mis seal muud ikka," avanes Elissaar õige pisut.

"Miks nad ei peakski? Ma arvan, et nende meeste klassi vaadates, iga treener võtaks nad Eesti liigas endale," kirjutas Kangur mõttele ka teise nurga alt alla.

"Stojkovicile meeldivad Eesti treenerid ka!" pakkus Elissaar veelgi mahlasemat vihjet.

"Mul on miskipärast praegu, kui meil on novembri lõpp 2023, kõhutunne, et Paide on järgmine aasta päris tugevalt tiitliheitluses sees," usub Jürgenson sealjuures. "Kui vaadata, siis nemad on juba põhimõtteliselt järgmise hooaja suunas tööd alustanud."

Taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 243. episood:

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK