Flora duubel lõi vähem kui poole tunniga neli väravat ja suurendas tabeli tipus edu (0)

FC Flora U21 peatreener Taavi Viik. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Esiliiga liider FC Flora U21 sai ühe kaotuse kõrvale hooaja viienda võidu, alistades võõrsil FC Tallinna 4:2. Flora duubli lähim jälitaja Harju Laagri mängis samal ajal kodus 0:0 viiki Tartu Welcoga.

FC Tallinn asus mängu juba seitsmendal minutil Aleksandr Volkovi väravast juhtima, millele Flora vastas avapoolajal nelja väravaga. Remo Valdmets lõi 12. minutil viigivärava, Gregor Rõivassepp lisas 15. minutil teise ja 24. minutil kolmanda värava ning Rico Randväli suurendas 28. minutil Flora eduseisu kolmeväravaliseks. Albert Taar lõi teise poolaja keskel FC Tallinna kasuks ühe värava tagasi, aga enamaks võõrustajad võimelised ei olnud.

Kuna Harju mängis Welcoga viiki ja kaotas tänavu juba kolmandat korda punkte, siis Flora duubel suurendas tabeli tipus edu kolmepunktiliseks. Flora duublil on tabeliliidrina 15 punkti, Harjul teisena 12, Welcol kolmandana 10 ja FC Tallinnal neljandana kaheksa punkti.

Ülejäänud kuuenda vooru mängud toimuvad pühapäeval ja esmaspäeval. Tabasalu võõrustab pühapäeval Tallinna Kalevi duublit ja Viimsi kohtub samal päeval kodus Elvaga. Voor lõppeb esmaspäeval Tallinnas, kus kohtuvad FCI Levadia ja Paide Linnameeskonna duublid.