Brandt Soccernet.ee-le: punane punaseks, aga olime ise probleem (0)

Foto: Oliver Tsupsman

Saksamaa koondise ründav poolkaitsja Julian Brandt tunnistas pärast mängu, et Eesti oli esimesel poolajal hea ja Saksamaa ise samal ajal ka väga kehv.

86 minutit kirja saanud Brandt sõnas eksklusiivintervjuus Soccernet.ee-le, et lisaks Emre Cani 14. minuti punasele kaardile oli neil ka teine probleem - nemad ise.

"Olime küll Saksamaal (Mainzis võitis Saksamaa Eestit 8:0 - R. V.) väga head, aga see ei lugenud üldse. Eesti oli ju kodus, eeldasimegi, et tuleb raske mäng. Me ei alahinnanud Eestit. Meil oli kaks probleemi - esiteks muidugi punane kaart, mis muutis meid väga kaootiliseks. Teiseks olime ise probleemiks. Söötsime palju eestlastele jalale ja nad said kergeid kontrarünnakuid," loetles Brandt.

Kui peatreener Joachim Löw 23-aastase Dortmundi mängumehe selja tagant läbi kõndis, siis jõudis jutt parasjagu tema poolajakõneni. Löw ei edastanud oma sõnumit just kuigi valjult, aga "natuke ikka", muigas ta.

REKLAAM

"Me läksime teiseks poolajaks 3-3-3 formatsiooni peale ehk meil oli üks kaitsev poolkaitsja ja kaks ründavat. Keskel ja äärtel oli seega rohkem mängijaid ning Eesti ei saanud enam nii hästi palli. Lahendasime oma esimese poolaja probleemid ära."

Kas esimesel poolajal oli pigem Saksamaa halb või Eesti hea? "Mõlemat. Staadion oli väga hea ja publik tuli Eestile hästi taha, nad olid väga motiveeritud. Jah, nad olid head, aga meie olime ka väga halvad," ütles Brandt ja tunnistas, et neil oli ka omajagu õnne. "Teine poolaeg oli meie poolt hea, aga esimesel oli palju õnne."

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK