Voh! Teisel poolajal virgunud Napoli lõi 13 minutiga neli väravat (0)

Napoli lõi lühikese ajaga koguni neli väravat. Foto: Scanpix / IMAGO / Gribaudi / ImagePhoto

Itaalia 31. mänguvoorus näitas valitsev meister Napoli sisu, reageerides Monza tabamus(t)ele koguni nelja väravaga. Sealjuures sündisid kogu matši kuuest väravast viis ligi 13 minuti jooksul.

Tänavu alla igasugust arvestust esinev Napoli teenis võõrsil hooaja 13. võidu. Seda olukorras, kus Monza läks kohtumist 9. minutil juhtima ning vastasleeril polnud tükk aega sõnaõigust. Teisel poolajal suudeti siiski järgmine käik leida - eriti võimsalt! 55. minutil alustas Victor Osimhen väravasaju, mis lõppes alles ligi 13 minutit hiljem. Selle aja jooksul olid eriti õnnelikud just pingilt alustanud Matteo Politano ja Giacomo Raspadori, kes suutsid pea kohe pärast sekkumist sihile jõuda.

Kuigi ka Monza suutis veel korra täpne olla, ei suudetud Napolit rohkem üllatada. Lõpptulemuseks 2:4. Nii sai kodumeeskond teist mängu järjest lüüa, praeguseks tasuks 11. tabelirida. Valitsev meister on neli kohta eespool.

Neljandal kohal paiknev Bologna pidi leppima viigipunktiga, kui võõrsil ei suudetud ohutsoonis paiknevat Frosinonet üle mängida. Mõlemal meeskonnal oli arvukalt häid võimalusi. Nii kerkisid mängu kangelasteks 22-aastane itaallane Stefano Turati ja kümme aastat vanem poolakas Lukasz Skorupski, kes mõlemad tegid viis tõrjet, reageerides hästi nii kauglöökidele kui lähisähvatustele.

Frosinone - Bologna 0:0

Monza - Napoli 2:4 (1:0)
9. Milan Duric, 62. Andrea Colpani - 55. Victor Osimhen, 57. Matteo Politano, 61. Piotr Zielinski, 68. Giacomo Raspadori