Videod: üks tüli, kaks punast ehk kuidas Levadia meestel katus ära sõitis (+ lõpuminuti penalti) (1)

FCI Levadia ja Kuressaare vahelises Premium liiga 33. vooru kohtumises läksid asjad tuliseks viimasel kümnel minutil. Esmalt jäi Levadia üheksakesi, siis saadi aga kätte kandikul ette antud võiduvärav.

86. minutil tehti viga Joao Morellile, kes sai aga pahaseks selle peale, et Rasmus Saar ei lasknud tal palli mängu panna. Kehakontakt lõppes brasiillase pealöögiga Saare näkku, lisaks äsas Morelli Saarele veel ka käega.

Riiukukkede juurde tormanud meestest kõige agressiivsem oli Bogdan Vaštšuk, kes togis maas lebanud Saart kaks korda agressiivselt jalaga. Peakohtunik Andrei Karhu näitas esmalt punast kaarti Morellile ja kollast Saarele ning pärast nõupidamist abikohtuniku Dmitri Vinogradoviga kerkis punane kaart ka Vaštšuki silme ees.

Ometigi ulatas Kuressaare üheksakesi jäänud Levadiale päästerõnga, kui teisel üleminutil tegutses karistusalas hooletult Elari Valmas ning tabas palli asemel jalaga tema selja tagant välja jooksnud Rasmus Peetsonit. Ilmselge penalti oli tõsiasi ning Markus Jürgenson saatis palli 11 meetri punktilt värava keskele suunatud tugeva löögiga lati alla, tuues Levadiale 2:1 võidu.