Vaprus palkas Paidest lahkunud poolkaitsja (0)

Sander Sinilaid. Foto: Pärnu Vaprus

Viljandi Tuleviku loobumise tõttu Premium liiga koha säilitanud Pärnu Vaprus teatas teisest  täiendusest, kui meeskonnaga liitub 31-aastane poolkaitsja Sander Sinilaid.

Sinilaid tegi Premium liigas debüüdi 2009. aastal, kui mängis Viljandi Tulevikus. 2014. aastast on kogenud poolkaitsja esindanud Paide Linnameeskonda. Kokku on ta Premium liigas pidanud 372 kohtumist ja löönud 33 väravat. Eelmisel Premium liiga hooajal mängis Sinilaid 24 matšis, lõi kolm väravat ja andis kolm resultatiivset söötu.

"Soovin tugevdada veelgi klubi võitlusvaimu ja enesekindlust. Meeskonna puhul on tähtis tõsta julgust palliga mängus. Eesmärgiks olen seadnud aidata meeskonda ja anda endast maksimaalne panus, palju mängida ja seejuures püsida terve. Vaprus on mulle silma paistnud suure publiku külastatavusega ja võitlusliku koosseisuga. Ootan publikut meile juba kaasa elama!" lausus Sinilaid klubi kodulehe vahendusel.

REKLAAM

Pärnu Vapruse juhatuse liige Karl Palatu: "Sanderit mängijana saab iseloomustada tööka poolkaitsjana, kellel on erakordne füüsiline võimekus katta väga suurt osa jalgpalliväljakust. Olen kindel, et selle jalgpallihooaja lõpuks on Sander oma ennastsalgava ning meeskonna edule orienteeritud mängustiiliga mänginud end Vapruse fännide südameisse."

Lisaks Sinilaiule on Pärnu Vaprus talvises üleminekuaknas tugevdanud ridu keskkaitsja Martin Kasega, kes esindas viimastel aastatel samuti Paide Linnameeskonda.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK