VAATA JÄRELE: Vaprus ronis kaks korda kaotusseisust välja ja alistas Kuressaare (1)

Pärnu Vaprus avas Premium liigas võiduarve, alistades kolmandas voorus koduväljakul Kuressaare 3:2. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Kuressaare asus mängu juhtima 39. minutil, kui skooris Mattias Männilaan. See jäi avapoolaja ainsaks väravaks. Teise poolaja alguses viigistas seisu Kristjan Kask, kuid Männilaan lõi seejärel Kuressaare uuesti juhtima. Vaprus jõudis viigini 74. minutil, kui Kevin Kauber realiseeris Sander Kapperi teenitud penalti. Võõrustajate võiduvärava eest hoolitses 87. minutil Enrico Veensalu.

Vaprus sai tänavu kahe kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. Kuressaare sai kolmanda kaotuse järjest, aga avas sarnaselt Vaprusele väravasaldo.

17. märtsil kell 12.30 Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul

Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare 3:2 (0:1)
55. Kristjan Kask, 74. pen. Kevin Kauber, 87. Enrico Veensalu - 39., 64. Mattias Männilaan

Väravasöödud: 55. Kevin Kauber, 74. Sander Kapper, 87. Henri Välja - 39. Siim Aer, 64. Artjom Jermatšenko
Hoiatused: 62. Magnus Villota, 90+6. Kevin Aloe - 56. Joonas Soomre, 60. Ralf-Sander Suvinõmm
Mänguolud: +3, pilves ilm, kunstmuru väga heas seisukorras