VAATA JÄRELE: Tulevik ja Kuressaare tegid kümne aasta jooksul esimese viigi (1)

Viljandi Tulevik ja FC Kuressaare avasid Premium liiga 22. mängudevooru Mulgimaal 1:1 viigiga

Kuressaare domineeris enamuse mänguajast, kuid kinkis kodumeeskonnale juhtvärava, kui Joonas Soomre tegi Sander Kapperi vastu tarbetu penaltivea ning Herol Riiberg realiseeris 11-meetri karistuslöögi 31. minutil.

Teise poolaja alguses viigistas mänguseisu Ranon Kriisa ning seejärel tabasid mõlemad meeskonnad korra ka posti, kuid rohkem väravavõrgud ei sahisenud. Seejuures leppisid Tulevik ja Kuressaare viimati omavahel viiki 2010. aasta aprillis, misjärel oldi 17 mängu järjest võitja välja selgitatud - 11 korda oli võitnud Kuressaare ja 6 Tulevik.