VAATA JÄRELE: Transi eurohooaeg algas õnnetu kaotusega (7)

2813

Eesti karikavõitja Narva Trans alustas Euroopa liiga eelringi mänge Montenegro klubi FK Podgorica Buducnosti vastu Rakveres 0:2 kaotusega.

• Mängu kommenteeris Rasmus Voolaid.

Transi koosseisust puudus vigastuse tõttu Leedu ründav poolkaitsja Julius Kasparavicius, samas kui üllatuslikult kuulus põhikoosseisu 17-aastane Nikita Mihhailov, kes on sel hooajal Premium liigas vaid neli korda alustanud.

Külalismeeskond asus juhtima juba tosina minuti järel, kui Marko Meerits ei tulnud toime vasakult äärelt tulnud tsenderdusega. Teise poolaja alguses oli Eric McWoods lähedal viigistamisele, kuid tema pealöök maandus latis.

Lõpu eel jõudis Buducnosti teise väravani, mis kõigi eelduste kohaselt tagab neile ka edasipääsu, kui Roman Nesterovski ebaõnnestus palli klaarimisel ning Miloš Mijic saatis kastijoonelt löögi posti kõrvale.

Niisiis reisib Trans võõrsilmängule 0:2 kaotusseisus ning Narva klubile terendab 17. järjestikune väljalangemine eurosarja avaringis.