VAATA JÄRELE: Maardu lõi iluväravaid, aga kaotas Kuressaarele (1)

Maardu Linnameeskond pööras Premium liiga üleminekumängudel kodus 0:2 kaotusseisu 3:2 eduseisuks, aga kaotas Kuressaarele 3:5.

Kuressaare haaras juhtohjad juba kaheksandal minutil, kui Märten Pajunurm skooris karistuslöögist. Kaks minutit hiljem suurendas Kuressaare eduseisu kaheväravaliseks Sander Laht. Seejärel oli Mattias Männilaanel üks-üks olukord, kuid Kuressaare ründaja eksis. Maardu ei olnud alla andnud ning avapoolaja keskpaigas lõi kauglöögist värava Anton Aristov ning poolaja viimasel minutil sahistas Maksim Krivošein.

Teise kolmveerandtunni teisel minutil lõi mängu teise iluvärava Ilja Zelentsov ning Maardu haaras esmakordselt eduseisu, mis püsis veidi rohkem kui kümme minutit, sest 61. minutil eksis Maardu väravavaht Ilja Kassjantšuk ning sahistas Sören Kaldma. Kuressaare ülejäänud kaks tabamust lõid Michael Schjönning-Larsen ja Rasmus Saar.

Kordusmäng toimub eeloleval pühapäeval Kuressaares.

10. detsembril kell 18.00 Maardu kunstmuruväljakul

Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare 3:5 (2:2)
23. Anton Aristov, 45. Maksim Krivošein, 47. Ilja Zelentsov - 8. Märten Pajunurm, 11. Sander Laht, 61. Sören Kaldma, 64. Michael Schjönning-Larsen, 81. Rasmus Saar

Väravasöödud: 23. x, 45. Vitali Gussev, 47. Vladislav Ogorodnik - 8. Silver Alex Kelder, 11., 81. Mattias Männilaan, 61. Oliver Rass, 64. ?