VAATA JÄRELE: Kuressaare tuli Tammeka survega toime ja sõidab koju kolme punktiga (0)

Tartu Tammeka sai hiilgava hooaja alguse järel kirja teise järjestikuse 1:2 kaotuse, jäädes kodus alla FC Kuressaarele.

Kuressaare kangelaseks kerkis ootamatu mees, kui 10. minutil sunnitud vahetusega sekkunud Gleb Pevtsov viis nad juba paar minutit hiljem juhtima ja lõi poolaja lõpus veel teisegi värava.

Tammeka ründaja Ahmed Basher jättis avapoolajal kasutamata kolm head võimalust, nende hulgas penalti, aga teisel poolajal sai ta palli lõpuks võrku. 76. minuti tabamuse järel pani Tammeka külalised veel võimsa surve alla, kuid saarlased tulid eduseisu kaitsmisega siiski toime ning kirjutasid turniiritabelisse oma teise võidu.