VAATA JÄRELE: Kodune Balti turniir algas kuiva kaotusega (galerii!) (0)

Eesti saalijalgpallikoondis alustas täna kodust Balti turniiri, jäädes Raasiku spordihoones 0:3 alla tiitlikaitsjale Leedule.

Eestil olid mänguliselt võrdsel avapoolajal omad šansid, aga ainus värav sündis poolaja keskel Lukas Sendžikase esituses. Poolaja lõpu eel jättis Maksim Aleksejev realiseerimata ning teisel poolajal läksid leedulased oma teed, kui täpsed olid Albert Voskunovic ja Darius Jankauskas.

Pärast aastast pausi toimub Balti turniir juba kaheksandat korda. Seni on edukaim olnud Läti, kes on võitnud seitsmest turniirist viis. Tiitlit kaitseb Leedu, kes võidutses 2017. aastal Šiauliais.

Kolmapäeval kell 16.30 võõrustab Eesti koondis samas saalis Lätit ja ka sellest mängust näitab otsepilti Soccernet.ee.

Abikohtunikud: Mantas Pomeckis (Leedu) ja Andres Jahimaa

Eesti: 1-Mark Boskin, 12-Madis Rajando, 4-Sergei Kostin, 5-Jevgeni Merkurjev, 17-Edwin Stüf, 13-Artur Bõstrov, 8-Artur Makarov, 6-Egert Peljo, 10-Maksim Aleksejev, 14-Erik Grigorjev, 7-Pavel Rubel, 9-Maksim Babjak, 16-Mark Ivanov, 20-Marek Naal.

Leedu: 12-Ernestas Macenis, 5-Vladimir Derendiajev, 8-Albert Voskunovic, 2-Rokas Gedminas, 1-Armandas Indrašius, 4-Darius Jankauskas, 16-Artur Juchno, 11-Agnius Juozapaitis, 17-Mantas Makutunovicius, 18-Paulius Osauskas, 13-Deividas Reimaris, 10-Lukas Sendžikas, 20-Aurimas Skurdelis.