VAATA JÄRELE: 0:0, 1:1 ja nüüd 2:2 - Kure ja Legion ei suuda üksteist murda (0)

FC Kuressaare ja TJK Legioni kolmas omavaheline mäng Premium liigas lõppes kolmanda viigiga, kusjuures skoorid liiguvad ülesmäge: juunis mängiti 0:0, juulis 1:1 ja nüüd 2:2.

Kuressaare linnastaadionil peetud mäng pakkus väga erinevad poolajad. Avapoolajal asus Kure taganttuule toel Sander Lahe iluväravast ja Märten Pajunurme penaltist 2:0 juhtima.

Teiseks poolajaks tuule enda seljataha saanud Legion oli siis aga justkui ümbersündinud ning viigistas peagi Dmitri Kovtunovitši pealöögi ja Nikita Andrejevi kauglöögi läbi.

19. septembril kell 16.00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare - Tallinna JK Legion 2:2 (2:0)
5. Sander Laht, 18. pen. Märten Pajunurm - 54. Dmitri Kovtunovitš, 56. Nikita Andrejev

Väravasöödud: 5. Rasmus Saar, 18. Silver Alex Kelder - 54. Deniss Vnukov, 56. Nikolai Mašitšev
Hoiatused: 17. Daniil Pankov, 51. German Šlein
Mänguolud: +15, päikesepaisteline tuuline ilm, muruväljak väga heas seisukorras