Tipphetked ja galeriid: Vaprus röövis Levadialt punkte, Tammeka alistas Paide ja Kalev võitis Unitedit (0)

Tallinna Levadia ja Pärnu Vaprus mängisid 1:1 viiki. Foto: Katariina Peetson / Jalgpall.ee

Premium liiga seitsmendas voorus kaotas liider Tallinna Levadia esimest korda punkte, kui mängis 1:1 viiki Pärnu Vaprusega. Tartu Tammeka lõpetas 14-mängulise võiduta seeria Paide Linnameeskonna vastu ning Tallinna Kalev alistas 2:0 Nõmme Unitedi.

Levadia leerist raiskas 24. penalti Ioan Yakovlev, kui lõi posti, ent jätkuolukorras teenis ründaja Robert Kirss uue penalti. Selle realiseeris Mihkel Ainsalu. Vapruse viigivärav saabus teise poolaja algfaasis, mil täpne oli Kevin Aloe. Vaata Katariina Peetsoni fotogaleriid mängust siit või artikli lõpust!

Tammeka, kes oli enne tänavust hooaega viimati Paidest parem 2019. aastal, naasis Järvamaalt koju 1:0 võiduga. Kohtumise ainuvärava lõi 47. minutil Ahmed Adebayo Basher, kelle arvel on sel hooajal juba viis tabamust. Vaata Liisi Troska fotogaleriid mängust siit või artikli lõpust!

Tallinna Kalev otsustas Nõmme Unitedi vastu mängu ära avapoolajal, kui teisel minutil sai omavärava kirja Unitedi pallur Murad Velijev ja 37. minutil skooris Hugo Palutaja. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi - Unitedi kaitsja Mõhhailo Plohhotniuk sai punase kaardi 73. minutil, Kalevi kaitsja Georg Panki mäng lõppes samal põhjusel 90+7. minutil. Vaata Katariina Peetsoni fotogaleriid mängust siit või artikli lõpust!