Tabasalu ja Tammeka rõõmustasid minimaalsete võitude üle (0)

Anne-Grethe Pajuviidiku värav viis Tabasalu võidule. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste Meistriliiga võistkonnad tegid Taliturniiril sotid selgeks minimaalsete võitudega, rõõmustada said JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka.

Mullu Meistriliigas viiendaks tulnud Tabasalule piisas JK Tallinna Kalevi alistamiseks Anne-Grethe Pajuviidiku ühest väravast teise poolaja alguses. Kalevi koosseisust võis leida ka ühe väga noore mängija: alles 14-aastane Liisa Suup sekkus vahetusest 89. minutil. Tabasalu avas ühtlasi oma Taliturniiri võiduarve, esimeses mängus tuli Saku Sportingult vastu võtta minimaalne kaotus.

Veidi vähema kui nädala eest Viimsi JK-le 4:5 kaotanud Tammeka pani kõrgliiga uustulnuka Tallinna FC Ararati vastu paremuse maksma 41. minutil, kui skooris Valeria Liik. Kui Ararat on teada-tuntud suure noormängijate osakaalu poolest, siis sama lähenemist kasutas ka Tammeka.

Tartlaste eest käisid teiste hulgas platsil 14-aastased Hanna Veensalu, Rianna Väärsi ja Miia Jonuks, kellest Väärsi sai kirja pool tundi mänguaega ning teised veerandtunni. Noori mängijaid oli rivistustes mõistagi veel: näiteks 15-aastane Johanna Marta Aduson kuulus põhikoosseisu.