Sinjavski koduklubi kaotas kolmanda ja Paskotši tööandja neljanda mängu järjest (0)

Vlasi Sinjavski ja Maksim Paskotši. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise mängijad Vlasi Sinjavski ja Maksim Paskotši said oma koduklubis järjekordse kaotuse. Kevor Palumets jälgis oma koduklubi võidumängu pingilt.

Vlasi Sinjavski vahetati Tšehhi kõrgliigas väljakule pärast esimest poolaega, kui Slovacko kaotas võõrsil Hradec Kralovele 0:1. Värav löödi 77. minutil. Kolmanda kaotuse järjest saanud Slovacko paikneb kaks vooru enne põhihooaja lõppu kuuendal kohal, aga lähimad jälitajad hingavad kuklasse. Kuues koht on väärtuslik, sest pärast põhihooaja lõppu lüüakse tabel kolmeks ja esimesed kuus jätkavad omavaheliste mängudega.

Maksim Paskotši tegi Šveitsi kõrgliigas täismängu ja sai 79. minutil kollase kaardi, kui Grasshoppers kaotas kodus tiitliheitluses olevale Luganole 0:1. Värav löödi juba kümnendal minutil. Neljanda kaotuse järjest saanud Grasshoppers on tabelis 12 meeskonna konkurentsis 11. kohal.

Kevor Palumets vaatas pingilt, kuidas Zulte Waregem alistas Belgia esiliigas võõrsil Denderi 4:1. Kõik väravad löödi teisel poolajal ja võõrustajad mängisid alates 49. minutist kümnekesi. Zulte Waregem asub tabelis viiendal kohal.

Ramol Sillamaa ei kuulunud Belgia tugevuselt kolmandas liigas Gent B koosseisu, kui võõrsil mängiti 2:2 viiki Desseliga. Viis mängu järjest võiduta jäänud Gent B on tabelis langenud kaheksandale kohale.