Seitset soovinud Brighton uputas Tottenhami veel sügavamale sohu (0)

"Me tahame seitset," skandeerisid Brightoni fännid teise poolaja keskel, viidates Tottenhami krahhile Müncheni Bayerni vastu. Seitset ei saadud, aga kolm küll.

Nädala keskel kaotas Tottenham Meistrite liigas unustamisväärses mängus Müncheni Bayernile 2:7 ja võis oodata, et sisemine põlemine tõukab nad keskpärase Brightoni vastu eneseväärikust taastama. Läks aga hoopis vastupidi, Tottenham leidis veel madalama punkti - kui allajäämist Bayernile oli võimalik vähemalt põhjendada, siis Brightonile 0:3 kaotades ei saa vabandusi olla.

Külm dušš saadi kaela kohe mängu alguses, kui Hugo Lloris' jäme eksimus tsenderduse püüdmisel kodumeeskonnale värava kinkis. Veel hullem: prantslane väänas kukkudes kätt nii tõsiselt, et vajas enne kanderaamiga väljakult lahkumist tuge hapnikumaskilt. Ehk lõi just kapteni tõsine vigastus Tottenhami lõplikult rivist välja.

Edasi oli mäng 19-aastase Aaron Connolly pidupäev, kel oli enne tänast kõrgliigakogemust vaid 75 minuti jagu. Esimene mäng algkoosseisus tõi endaga kaks esimest väravat Premier League'is.

Brighton & Hove - Tottenham 3:0 (2:0)