Rumeenlased peavad lootma prantslaste külalislahkusele (1)

Foto. mensquare.com

Euroopa meistrivõistlustel algab täna alagrupiturniiri viimane voor ning oma mängudega jõuab lõpule A-alagrupp. Kui Prantsusmaa on edasipääsu kindlustanud, siis ülejäänud kohad on grupis lahtised.

Šveits - Prantsusmaa

Mäng, kus selgitatakse välja alagrupivõitja, kuid samas võidakse ka tagant poolt tulevale Rumeeniale võimalus anda. Kuigi viik peaks mõlemale meeskonnale sobima, võiks eeldada, et ka Šveits tuleb jahtima alagrupivõitu ning et prantslased soovivad kodupubliku ees lõpuks ometi tõelisele väravasoonele jõuda ning võtta võit veidi pingevabamalt.

Omavahel oldi vastamisi ka 2014. aasta MM-il ning siis sõitsid prantslased rongiga šveitslastest üle. Toona pääsesid mõlemad alagrupist edasi ning väga tõenäoline on, et nii juhtub ka tänavu. Kahe meeskonna peale on ainsana kahtluse all Valon Behrami osalemine. Samas võib Prantsusmaa poolelt Didier Deschamps mitmele oma staarmängijale puhkust anda

REKLAAM

Meinhard Pulk: Kui Šveitsi poolt võib oodata teatavat ettevaatlikust, siis ma usun, et Prantsusmaa peaks veidi pingevabamas õhkkonnas suutma lõpuks lõplikult avaneda ning pakun siit prantslastele 

Triobeti koefitsendid:

Šveitsi võit - 5.75
Viik - 2.90
Prantsusmaa võit - 1.85 

Rumeenia - Albaania

Tõenäoliselt üks kolmanda vooru maiuspalasid. Rumeenia ründaja Florin Andone ristis tänase "elu ja surma" mänguks ning õigustatult - tegu on ühega nendest mängudest, kus võib kindel olla, et mõlemad meeskonnad lähevad võitu jahtima. Kui Rumeenia vajab võitu, et Šveitsi püüda, siis albaanlased vajavad võitu, et säilitada võimalus kolmanda kohaga play-offi pääseda. Kusjuures Rumeenia peab lootma, et Prantsusmaal õnnestub samal ajal Šveits alistada.

Esimestes mängudes nii Šveitsile kui ka Prantsusmaale südit vastupanu osutanud Albaania saab taas mängitada kapten Lorik Cana'd, kes avamängus sai punase kaardi. Kuigi mitmed pisivigastused segasid rumeenlaste ettevalmistust, et tohiks suuri puudujaid täna esile tulla.

Meinhard Pulk: Väga raske, kui mitte võimatu midagi ennustada. Esimeste mängude põhjal on tegu päris võrdsete meeskondadega. Kerge eelise annaks ehk rumeenlastele.

Triobeti koefitsendid:

Rumeenia võit - 2.30
Viik - 3.20
Albaania võit - 3.20 

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

jabur pealkiri   •  
(85.253.109.***)
"Rumeenlased peavad lootma prantslaste külalislahkusele"
"Kusjuures Rumeenia peab lootma, et Prantsusmaal õnnestub samal ajal Šveits alistada."

Ei pea lootma. Võidu ja 4p saavad enamvähem kindlalt edasi järgmisse ringi.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK