Roy Hodgson astus peale katastroofi kohe tagasi (4)

Foto: Jana Pipar

Inglismaa ei suutnud Euroopa meistrivõistluste kaheksandikfinaalis jagu saada Islandist ning peatreener Roy Hodgson astus kohe mängujärgselt tagasi.

Mängust ei läinud mööda 20 minutitki, kui juba vallutas Hodgsoni teade kogu maailma meediat. 

"Mu leping oleks niikuinii kohe peale EM-i lõppu läbi saanud ja nüüd on aeg kellelgi teisel see noor, näljane ja talendikas mängijate grupp üle võtta," lausus Hodgson. "Nad on olnud fantastilised ja teinud kõik, mida ma palunud olen."

"Kui ma algul tulin, siis mulle öeldi, et mängijad ei tule koondise eest mängima või ütlevad viimasel hetkel ära. Ma pole midagi sellist näinud. Nende pühendumust pole saanud kahtluse alla seada."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
4 kommentaari

GARY MOORE   •  
(194.150.65.***)
KATASTROOF ON RIIGIS PÜÜTUD KORDA SEADA KUI ASTUTI EUROOPA LIITU ,Nüüd lihtsalt tuldi sealt maha ja see oli pingelangus meeskonnale ka ;) Edu Roy ,Redknapp võtaks heameelega üle ja venemaal selle võidu sulle pähendaks kogu meeskonnaga ;)
hm   •  
(90.191.247.***)
Eelmisele:

Sa tee enne omale selgeks, mis asi see EL üldse on ja siis hakka targutama, kas Brexit oli õige samm.

Hodgson on minu silmis alati üks jube kehv treener olnud. MM'il põleti täielikult läbi ja ikka see mees jäi ametisse. Drinkwater'i eemale jätmine oli ka naljanumber. Mille jaoks see Henderson ja Wilshere sinna toodi, on paras mõistatus. Pole kunagi aru saanud, miks Rooney't nii kõrgelt hinnatakse ja see mäng jälle tõestas, et tegemist ongi vaid tavalise mängumehega.
elisabeth 2   •  
(90.141.44.***)
England laguneb, Help me,please!
jim   •  
(2001:7d0:8c48:e080:b15.***)
Arusaamatud valikud selle mehe poolt mänguks. Alustades tagaliinist,siis keskkaitses niikuinii polnud midagi valida,aga paremkaitses Walker oli terve turniiri jooksul täielik saast ikka, Clyne tegi ühe mängu ja sai pärast seda kiita meedialt,sest see oli ainus mäng,kui mõlemad ääred töötasid korralikult. Keskväljal oli ainus korralik mees Dier. Alli ja Rooney olid pettumuseks juba esimeses mängus,Wilshere üldse arusaamatu valik koondises. Ja lõpuks Kane ja Sterling,kes said mõlemad mängida vaatamata sellele,et esimeses mängus oli juba aru saada,et need ei ole mängumehed sel turniiril.
Igatahes Island vääris seda võitu ja väga äge tulemus nende poolt. Üks asi,mis mulle väga meeldib selle turniiri jooksul on see,et edu on saatnud neid,kes palliga kiirelt midagi teevad. Tundub,et hakkab see vastik palli otsas kubetamine ja 5 minutit järjest risti väljakut lükkamise aeg läbi saama.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK