Ronaldo tasakaalustas De Ligti omavärava ja lubas Buffonil kangelaseks kerkida (2)

Juventus jätkas kontrollmänge Hiinas koduse rivaali Milano Interi vastu. 1:1 viigi järel võeti penaltiseerias 4:3 võit.

Esmakordselt Juventuse algrivistusse kuulunud noorel hollandlasel Matthijs de Ligtil kulus vaid kümme minutit, et pall õnnetult oma võrku saata. Sellest polnud aga lugu, sest teise poolaja keskel võttis Cristiano Ronaldo karistuslöök rikošeti ja aitas valitseva Itaalia meistri 1:1 viigini.

Nii sai järgnenud penaltiseerias Juventuse kangelaseks kerkida 41-aastane Gianluigi Buffon, kes tõrjus Andrea Ranocchia, Samuele Longo ja Borja Valero penaltid ehk täpselt pooled tema suunas 11 meetrilt läkitatud üritused. Juventuse poolt eksisid Adrien Rabiot ja Federico Bernardeschi.

Manchester City pidas samal ajal kohtumise Hong Kongi (!) meistri Kitcheega ja võttis kindla 6:1 võidu. Kaks väravat kirjutati Leroy Sane arvele; ühe lisasid Raheem Sterling, David Silva, Nabili Zoubdi Touaizi ja Jose Angel Pozo.