Reintam napist allajäämisest konkurendile: Levadia on tugev, aga meie tahame ka seal tipus mängida! (0)

Mikk Reintam (vasakul) jälgimas kaitsepartneri Vladimir Avilovi tööd. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju keskkaitsja Mikk Reintam tõdes pärast Premium liiga hooaja teist kaotust, mis saadi oma otseselt rivaalilt Tallinna Levadialt 0:1 skooriga, et kohtumise saatuse otsustas individuaalne meisterlikkus.

"Loomulikult pettumus!" kirjeldas Reintam vahetult lõpuvile järel oma tundeid. "Meie jaoks oli tegu väga tähtsa mänguga. Levadia on tugev, aga meie tahame ka seal tipus mängida. Üldjoontes meie mänguplaan töötas, aga üks selline individuaalne meisterlikkus otsustas," viitas ta Zakaria Beglarišvili iluväravale.

Reintam jätkas: "Meil olid ka omad võimalused, lõpus kaks-kolm päris head ja esimesel poolajal lõime tühjast väravast mööda, aga jah. Levadia oli enamus ajast palliga - neil oli oma taktika ja meil oma. Aga täna võitsid nemad - kahju!

Olime hästi valmistunud mänguks. Me hoidsime enda liinid kompaktselt. Esimesel poolajal töötas see väga hästi. Teisel poolajal vajusime võib-olla liiga alla ära - jalad said otsa ja ei jõudnud nii palju joosta."

Kuigi tabelis on neljast mängust kirjas vaid kuus punkti, siis kaitsja tõdes, et mänguliselt on üha paremaks muututud. "Meie läheme siit ainult edasi! Paar mängu oleme natuke punkte ära andnud, aga pea püsti edasi ja lähme punkte võtma. Meeskond on võitlusvaimu täis ja töötahe on kõigil olemas. Läheme ainult tugevamatena edasi siit," ütles ta ja tunnistas, et hetkel jääb neil puudu väravalöömisest.

Järgmises voorus kohtub Nõmme Kalju nädala pärast liiga uustulnuka Pärnu Vaprusega.