Reim lahkus Levadia peatreeneri positsioonilt (13)

Martin Reim. Foto: Brit Maria Tael

Martin Reim teatas, et lahkub FCI Levadia peatreeneri positsioonilt. Levadia peatreeneri kohusetäitjana jätkab Vladimir Vassiljev, abitreenerina Jevgeni Gurtšioglujants ning väravavahtide treenerina Ain Tammus.

"Tegemist on minu otsusega. Pärast eilset kohtumist klubi juhtkonnaga jõudsin tõdemuseni, et koostöö jätkamine poleks mõistlik. Täna teavitasin oma otsusest nii FCI Levadia juhatust kui meeskonda. Tänan FCI Levadiat senise koostöö eest ning soovin klubile ja meeskonnale palju edu ja kordaminekuid," ütles Reim Levadia kodulehele.

"Martini tagasiastumine oli meie jaoks ootamatu, aga ta on oma otsuse langetanud ja me austame seda. Täname Martinit tehtud töö eest ning soovime talle kõike head edasisel jalgpalliteel," sõnas Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Reim oli Levadia peatreener alles esimest hooaega. 11 vooruga 21 punkti kogunud Levadia paikneb Premium liigas kolmandal kohal.

REKLAAM

13 kommentaari

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Keegi veel on, kes ei usu seda" läksime veel paremate sõpradega laiali kui enne"?

Lepmetsaga oli ka nii armas lahkuminek, aga kas oli.
Siik   •  
(131.207.242.***)
Tundus, et just hakkas edenema.
Artur Budaev   •  
(146.255.183.***)
Suht ebatavaline versioon aga Mulle paistab et Reim sai Pareikolt puid alla, et ta kasutab formatsioonit 3 keskkaitsjaga ehk eesti liigas levadia jaoks see on suht ... levadiale ei sobinud ja rünnakus oli praag.Ma saan aru miks Eesti koondis kasutas seda aga samuti ei edenenud

Asi on ju selles et Reim hakkas Pareikolt surust saama sest soovitakse levadia poolt ründevaimu kiire mängu kuid Reimil oma pilg


Võib olla Reim läheb Narvasse
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
ja nagu alati on Frantsev vaba!
hannes93   •  
(82.131.57.***)
uskumatu
Siks Bäkk   •  
(84.50.165.***)
Arvan, et Reim pole seda tüüpi treener, kes tahaks elada pidevas (ja suht mõttetus) stressis. Kui nägi, et ülemustele ei sobi mis ta teeb, tõstiski kaabut.
Levadia võib ju 12 kuu jooksul 4 erinevat peatreenerit proovida, kuid kulla võitmiseks tuleb ka meeskonda investeerida. Sh ka ajaliselt, ehk anda aega.
Preemium liigal pole enam nii nõrka taset, et kogud hooaja alguses pundi mängijaid (ja treeneri) kokku ning lähed võtad kulla ära.
Kommentaareeiole   •  
(80.235.51.***)
"reemium liigal pole enam nii nõrka taset, et kogud hooaja alguses pundi mängijaid (ja treeneri) kokku ning lähed võtad kulla ära."

Täpsemalt "ostad hooaja alguses mõttetud maasikorjajad ja..."
tpx   •  
(90.190.***)
Diivanianalüütik minust ütleb, et MR king (vahet pole kas see oli oma või teiste antud) oli hooajaalguses juba miraazina nähtav. Ettevalmistust ja kontrollmänge vaadates polnud küsimus kas vaid selgelt oli küsimus millal. See kolme jalaga taburett lihtsalt ei saanudki püsti püsida. Lisaks ma arvan, et sellega on MRi treeneri-haip ka oma lõpu leidnud. Pole sellest kunagi täpselt aru saanud, et milles see seisneb. Puudub X-faktor ja puudub verininastvälja enese kehtestamise oskus (see kompenseeriks X-faktorit). aga nohh, mida ikka üks diivnianalüütik saab korüfeede OJ ja KJK vastu ;) ja ütlen kohe ka ära, et ma pooldan RO käekirja.
Vask   •  
(37.157.100.***)
Martin Reim viis Flora kaks aastat järjest meistriks, lükates troonilt ülitugeva Levadia, kes suutis Poola meistri Wisla Krakowi välja lüüa.
Alexej Lvov   •  
(89.235.203.***)
Reim Levadia treneer!
Juba nende sõnades täielik Absurd!
Mida siin veel arvutada....
Päkapikk Reim tegi seda mida pidi tegema - Lammutas Levadia,et anda teed Florale ja kogu moos!
tpx   •  
(90.190.***)
@vask, mina väidan et MRi poolt Flora tüürimine kaks korda tiitlile oli statistiline anomaalia, mida tõestab MR edasine karjäärikõver
Alexej Lvov   •  
(89.235.203.***)
..tpx.. kas sa tema sääred nägid?
...aga sina : karjäärikõver.......kohe oli selge ,et ainuke rekord mida MR võib püstitada -
olid võltsitud andmed koondises (esitamise eest)......ps Kes neid mänge luges?
Alexej Lvov   •  
(89.235.203.***)
Alles nüüd helistas Kõr-KõrGistanist ehtne churka ,ja küsis Kas Reim on nõus 500 bir som valuutas trennima nende Dünamo, Lisaks 5.0 litrit Kumõssi kuus?
Agendi nimi : Huimurglõ Zhopõnguliev

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK