Rashford: vabandan penalti pärast, aga mitte selle pärast, kes ma olen (1)

Foto: Scanpix / Facundo Arrizabalaga / AFP

EM-i finaalis mängujärgse penalti posti löönud ja sotsiaalmeedias rassistlike solvangute ohvriks langenud Inglismaa koondise ründaja Marcus Rashford teatas, et vabandab oma ebaõnnestunud löögi pärast, kuid mitte selle pärast, kes ta on.

"Pika hoojooksuga võitsin endale pisut aega, kahjuks ei tulnud tulemus selline, nagu tahtsin. Tundsin, et vedasin tiimikaaslaseid alt. Tundsin, et vedasin kõiki alt. Penalti oli kõik, mida olin küsinud, et midagi meeskonna heaks teha. Võin ju penalteid une pealt sisse lüüa, miks siis mitte seekord?" kirjutas Rashford Twitteris.

"Alates löögi hetkest on see ikka ja jälle minu peas kedranud, pole ilmselt sõna, mis minu tundeid kirjeldaks. Finaal. 55 aastat. Üks penalti. Ajalugu. Kõik, mis ma saan öelda, on vabandus. Soovin, et see oleks läinud teisiti," jätkas Rashford.

"Võin oma esituse kohta kogu kriitika vastu võtta, minu penalti ei olnud piisavalt hea, aga ma ei vabanda kunagi selle pärast, kes ma olen ja kust ma tulen. Minu kõige uhkem hetk on olnud kolme lõviga vapi kandmine rinnal ning nägemine, et perekond elab mulle kümnete tuhandete pealtvaatajate hulgas kaasa."

REKLAAM

"Ma olen Marcus Rashford, 23-aastane must mees Withingtonist ja Wythenshawe'ist, Lõuna-Manchesterist. Kui mul pole ka midagi muud, siis on mul see. Tänan teid kõikide lahkete sõnumite eest. Ma tulen tagasi tugevamana. Meie tuleme tagasi tugevamatena."

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

humorist   •  
(213.180.19.***)
Minu arust väga viisakas pöördumine ja näitas taaskord, et tegu on tugeva isiksusega. Väga hea meel, et ta ei näe ennast ohvrina ning on üle tänapäeva POC victimhood poliitikast. Tänapäeva ühiskonnas, kus on palju vastandumist, siis tema sõnum oli positiivsesse tulevikku vaatav. UK valge harimata töölisklassi poolne rassiviha nüüd läbi ja lõhki oma poisi peal välja elada on ikkagi väga alatu ja reeturlik. Omadega ollakse nii heas kui halvas.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK