Pochettino: kui Mbappe tahab Maailma parimaks saada, peaks ta PSG-st lahkuma (0)

Möödunud hooajal Kylian Mbappet ja PSG-d juhendanud Mauricio Pochettino (paremal) usub, et Mbappe peab arenemiseks oma koduklubist lahkuma. Foto: Scanpix / Michel Euler / AP Photo

Endine PSG peatreener Mauricio Pochettino leiab, et kui Kylian Mbappe tahab saada Maailma parimaks jalgpalluriks, peab ta Pariisi tippklubist lahkuma.

Möödunud hooajal PSG treeneritoolil istunud Pochettino rääkis Hispaania ajalehele El Pais, et PSG ründetäht Mbappe saab ainult siis Maailma parimaks, kui jätab hüvasti oma praeguse koduklubi ja sealhulgas ka mugavustsooniga.

"Ta [Mbappe] karjäär on tõusuteel. Tulevikus hakkame nägema veel paremat Mbappet, kes purustab veel rohkem rekordeid. Aga selleks tuleb tal mugavustsoonist väljuda. PSG-ga lepingu pikendamine on klubi ja fännide jaoks hea, kuid Mbappe peab aru saama, et mugavustsoonist välja astumine viiks ta Ballon d'Ori võitmisele lähemale," lausus argentiinlasest peatreener.

Lisaks sellele teatas Pochettino, et Mbappe pole veel mängijana piisavalt küps, võrreldes teda tiimikaaslaste Lionel Messi ja Neymariga. "Mbappe on noorem kui nemad [Messi ja Neymar] ning palju ebaküpsem. Ta on loom, tal on suurepärane iseloom, aga ta peab veel ennast leidma. Leo ja Ney on täiuslikud mängijad, nad on vastutustundlikumad. Samal ajal jätkab Mbappe eneseotsinguid," seletas endine PSG loots.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK