Pika koduklubi lõpetas Poola esiliigas Kuuse tööandja kuuemängulise võiduseeria (0)

Artur Pikk. Foto: OKS Odra Opole S.A

Poola esiliigas läksid vastamisi Eesti koondise kaitsjate koduklubid, kui Opole Odra sai võõrsil 3:1 võidu Katowice üle.

Artur Pikk jälgis mängu Odra pingilt ja eelmises mängus punase kaardi saanud Märten Kuusk puudus Katowice koosseisust mängukeelu tõttu. Odra asus kohtumist esimesel poolajal juhtima, Katowice lõi teisel poolajal viigivärava, millele Odra vastas seejärel kahe tabamusega. Eelmised kuus mängu võitnud Katowice asub tabelis kolmandal ja Odra üheksandal kohal.

Martin Vetkal sekkus Primaveras mängu 59. minutil, kui AS Roma U19 tegi võõrsil 3:3 viigi Juventuse eakaaslastega. Vetkal tuli mängu Roma 2:0 eduseisul, kuid Juventus suutis selle 85. minutiks pöörata enda 3:2 eduks. Punkt saadi 87. minuti väravast siiski kätte, liigatabelis on Roma U19 teisel kohal. Liidrist Interist jäädakse nüüd maha kolme punktiga.

Sten Jakob Viidas ja KPV alustasid Soome tugevuselt kolmanda liiga hooaega võiduga, kui kodus alistati RoPS 2:1. Kõik väravad löödi avapoolajal. Viidas skoori ei teinud, aga sai kirja täismängu.

Artjom Dmitrijev tegi täismängu ja sai 80. minutil kollase kaardi, kui Turan kaotas Kasahstani karikavõistluste 1/8-finaalis võõrsil Almatõ Kairatile ja langes konkurentsist. Kairat lõi kaks väravat esimesel ja ühe teisel poolajal.

Oliver Jürgens puudus Slovakkia kõrgliigas Dunajska Streda koosseisust, kui võõrsil mängiti 0:0 viiki tabeliliidri ja meistritiitli juba kindlustanud Bratislava Slovaniga. Dunajska Streda asub liigatabelis neljandal kohal.

Vlada Kubassova oli Ungari naiste kõrgliigas Budapesti Ferencvarose algkoosseisus, kui kodus alistati Haladas 6:0. Esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiseisul ja Kubassova vahetati 68. minutil välja, kui Ferencvaros juhtis 2:0. Kubassova väravat ei löönud. Ferencvaros hoiab tabelis liidripositsiooni, edestades lähimat jälitajat ühe punktiga.

Eva-Maria Niit tegi Poola naiste kõrgliigas Konini Medyki ridades täismängu, kui kodus tunnistati tabeliliidri Katowice 3:0 paremust. Medyk jäi kaotusseisu kaheksandal minutil ja teisel poolajal löödi veel kaks väravat. Viimased kolm mängu kaotanud Medyk paikneb 12 naiskonna konkurentsis 11. kohal.

Grete Daut ei kuulunud Norra naiste esiliiga kolmandas voorus Fyllingsdaleni koosseisu, kui võõrsil jäädi tabeliliidrile Hönefossile 1:5 alla. Fyllingsdalen sai ühe viigi ja ühe võidu kõrvale esimese kaotuse.