Peetson ei tea, kas skooris: ma ei tunne varbaid! Kui lõin, siis kahetsen, et rohkem ei tähistanud! (0)

Rasmus Peetson oma väravat "tähistamas". Kui ta skooris, sai temast Eesti koondise ajaloos esimene värava löönud Rasmus. Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondis lõpetas aasta Balti turniiri pronksmedalite (Islandi ja Läti järel) ja 2:0 võiduga Leedu üle. Teise värava lööjana kuulutati staadionil välja keskkaitsja Rasmus Peetson, kes ise ei ole üldsegi kindel, kas skooris.

Teine värav sündis 89. minutil Georgi Tunjovi vasakult äärelt antud tsenderduse järel, kui Peetson küünitas kahe leeduka vahelt palli suunas - tundus, et õnnestunult. Sai kaitsja jala vahele? "Ma ei tea, võib-olla! Ei tunne varbaid! Võib-olla koksasin ära," naeris Peetson lõpuvile järel.

"Kui ametlik protokoll välja tuleb, siis näeme! Ikka väga hea meel oleks! Siis ma kahtsen, et ma rohkem ei tähistanud," lisas Peetson, kes väljakul ei teadnudki, kas pall läks vastase võrku tema või Leedu mängija jalast.

Värav väravaks, mänguga laiemalt jäi kaitsja rahule: "Hea! Taga null ja võitsime, lõpetasime aasta võiduga. Saame nüüd puhkusele minna - mõnus! Leedul ei olnud väga palju võimalusi. Mõni üksik oli, üks tsenderdus, kus läks napilt üle lati. Aga meil oli kõvasti rohkem võimalusi. Ise oleksin pidanud ka peaga ühest kornerist ära lööma, aga ei õnnestunud seekord.

REKLAAM

Arvan, et tahtsime rohkem võita seda mängu ja saime üldplaanis hakkama kõige sellega, millega soovisime. Väljak oli ka selline, mis nõudis natuke lihtsamat mängu. Üldplaanis võime rahule jääda."

27-aastase Peetsoni jaoks oli tegu neljanda matšiga A-koondises. Teisega tänavusel aastal. Oodatud võimalus valmistas mõistagi rõõmu. "No eks ikka kogu aeg ootad seda. Lõpuks tuli. Väga hea meel on. Pingutasin nii kuis jaksasin," sõnas ta. "Samm-sammult olen saanud rohkem kogunemistel käia, rohkem mänguaega saanud ja olen rahul. Eriti kui see värav ka veel kirja läheb, siis olen eriti rahul! Meeskonnana oleme ka palju arenenud."

Nüüd ootab Peetsonit ees puhkus. Selle järel alustab ta ettevalmistust uueks hooajaks Tallinna FCI Levadiaga, kellega tal on kehtiv leping.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK