Mets ja AIK pöörasid kodus seisu ümber ja lükkasid Antonovi auti (0)

Kahe Eesti koondislase koduklubide duell Meistrite liiga eelringis lõppes Karol Metsa ja AIK triumfiga Ilja Antonovi ja Ararat-Armenia üle.

Avamängu koduväljakul 2:1 võitnud Armeenia meistri jaoks püsis Rootsis kõik kontrolli all kuni vaheajani. Teise poolaja esimese seitsme minutiga lõi aga Henok Goitom kaks väravat ning 62. minutil lisas Sebastian Larsson penaltipunktilt ka kolmanda.

Ararat-Armenial õnnestus 77. minutil läbi Anton Kobjalko üks tagasi lüüa, kuid edasipääsuks vajalikku teist võõrsilväravat nad enam ei saanud. Nii edenes 3:1 võidu ja 4:3 koondskooriga järgmisse ringi AIK, kes kohtub seal sloveenlaste NK Mariboriga.

Nii Mets kui ka Antonov kuulusid täna põhikoosseisu, viimane vahetati 86. minutil puhkama.