Messi: olen alati öelnud, et naasen Barcelonasse (0)

Foto: Scanpix / Sarah Meyssonnier / Reuters

Pariisi Saint-Germainis mängiv Lionel Messi sõnas väljaandele MARCA antud intervjuus, et ta soovib ühel päeval Barcelonasse naasta. Juttu tuli ka Xavist ja hiljuti Kataloonia klubiga liitunud Dani Alvesist.

 "Ma olen alati öelnud, et millalgi naasen ma Barcelonasse, sest see on mu kodu ja ma kavatsen seal elada. Ja otseloomulikult, kui ma saan klubi aidata, siis ma läheksin hea meelega tagasi," sõnas 34-aastane ründaja.

Küsimuse peale, kas mehe klubist lahkumise taga võis olla ka midagi muud peale rahaliste põhjuste, vastas Messi küllaltki resoluutselt. "Ma ei tea, aga nüüd on see tehtud. Mulle öeldi, et minu lepingut ei saa uuendada ja ma ei saa klubisse jääda. Pole vaja süüdlast otsida ega vaadata juhtunule tagasi. Mina jään kindlaks sellele, mida mulle klubi poolt öeldi," sõnas endine Barcelona mängija.

Vaadates Barcelona praegust vormi, siis tunnistas Messi, et seis väga hea pole. "Täna ma usun, et on Barcelonast paremaid tiime. Kuid see ei tähenda seda, et nad sellisesse faasi ka jäävad: võttes arvesse Xavi tulekut ja taasleitud lootust, lisaks naasevad mängijad vigastuspausilt. Nad kasvavad ja võitlevad edasi," usub Messi.

REKLAAM

Ka Dani Alvesi liitumine mõjub Messi arvates klubile hästi. Siiski tunnistas ta, et 38-aastase paremkaitsja Alvesi otsus üllatas teda. "Ma arvan, et ta võib olla hea lisandus. Sarnaselt Xavile võib ta olla oluline just noorte mängijate perspektiivist. Ta aitab neil kasvada, sest ta on oma olemuselt võitja ning temast kiirgab positiivsust," on endine Barcelona pallur klubi arengus kindel.

Milliseid võiksid olla Barcelona Meistrite liiga šansid? Messi usub, et kuna praegu Barcelona tema hinnangul parimate sekka ei kuulu ning klubil on käimas n-ö uuenduskuur, siis võiksid Hispaania klubidest olla parimad võimalused Real Madridil ja Atletico Madridil. "Real Madrid on alati olnud võistlushimuline. Sama kehtib Atletico kohta. Nad mõlemad tunnevad Meistrite liigat väga hästi ja nad teavad, kuidas seda mängida - sel põhjusel on nad kahtlemata kaks favoriiti," leiab Messi.

Kes võiks võita Meistrite liiga? "Liverpoolil läheb praegu väga hästi. Nad meenutavad mulle seda Liverpooli, kes võitis Meistrite liiga. Siis on veel Manchester City, Müncheni Bayern, Real Madrid ja Atletico Madrid ... Tänavu on olukord Meistrite liigas lähiaastate üks tasavägisemaid. Paljud meeskonnad on võimelised Meistrite liiga võitma,"  usub Messi.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK