Mbappe on väidetavalt rahulolematu ja soovib jaanuaris klubist lahkuda. PSG spordidirektor: see ei vasta tõele (1)

Foto: Scanpix / Franck Fife / AFP

Kylian Mbappe (23) ja üleminekujutud on kooslus, mis iga paari kuu tagant erinevatelt leheveergudelt otsa vaatab. Pariisi klubi spordidirektor Luis Campos ei taha sellistest juttudest kuuldagi.

Tänavu juulis oleks Mbappe leping PSG-ga lõppenud, kuid 21. mail teatas klubi, et staarründaja pikendas kontrahti kolme aasta võrra. Kevade jooksul seostati Mbappet erinevate tippmeeskondadega, kuid neist enim joonistus välja Real Madrid, kes oleks suutnud prantslast ka majanduslikus plaanis enda juurde meelitada.

Pärast lepingupikendust erinevad jutud kadusid, kuid sügistuultega on need tagasi tulnud. Tippmängijate üleminekutega kursis olev Fabrizio Romano säutsus teisipäeval Twitteris, et Mbappe pole PSG-s õnnelik ja soovib jaanuaris klubist lahkuda.

PSG spordidirektor Luis Campos pole rahul, et säärased jutud on uuesti käima lastud. "Mbappe pole ei minu ega presidendiga (Nasser Al-Khelaifi - H. H.) rääkinud, et ta soovib klubist lahkuda. Iga päev on mingi kuulujutt, aga neile ei saa pidevalt keskenduda. Väidetakse, et mina olen öelnud, et Mbappe tahab lahkuda, see ei vasta tõele," lausus Campos Canal+ eetris.

Väidetavalt pole PSG enda lubadusi, mis sai mängijaga lepingupikenduse eel räägitud, täitnud. "Mbappele lubati, et ostetakse uus ründaja, et ta saaks mängida oma parimal positsioonil, et Neymar müüakse maha, et ostetakse uus keskkaitsja ja et tema on kogu projekti keskmes. Neid asju pole juhtunud," rääkis Prantsusmaa ekspert Julien Laurens.

PSG on Ligue 1 ainuliider, kui kümnest kohtumisest on võidetud kaheksa ja viigistatud kaks. Meistrite liiga H-alagrupis ollakse samuti liidrid, ent koos Benficaga on kogutud sama palju punkte.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Urmo Kivilo   •  
(46.131.53.***)
Kamsi olevat nähtud Pariisis mitte Kambias :)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK