Marko Meerits: karikafinaali minnakse võitma, mitte mängima (0)

Marko Meerits. Foto: Brit Maria Tael

Nõmme Kalju väravavaht Marko Meerits lausus enne karikafinaali Paide Linnameeskonnaga, et eurosarjapilet on oluline nii klubile kui ka mängijatele, kes selle nimel igapäevaselt treenivad.

Kalju sai kolmapäeval Premium liigas valusa kaotuse Tallinna Levadialt, kuid Meeritsa sõnul on see unustatud. "Treener ütles pärast mängu, et täna võime olla kurvad, aga homme tuleme kõik naeratus näol. See on unustatud, karikafinaal on kõige tähtsam ja oleme homseks valmis," kommenteeris kogenud väravavaht. 

Meerits märkis, et Paidele tulevad naturaalsel murul mängitud mängud kasuks, sest Kalju ei ole tänavu veel kordagi pärismurul mänginud, aga see ei saa väravavahi sõnul määravaks. "Paide on individuaalselt väga hea meeskond ja arvan, et see ongi nende kõige suurem tugevus. Neil on ees väga head mängijad ja samamoodi kogemust taga. Tuleb huvitav mäng. Eks neil on mingil määral eelis, aga meie ei mõtle sellele. See on nii oluline mäng, et see läheb meelest ära. Lähed väljakule, võitled ja seda enam tahad ainult tõestada. Ma arvan, et see ei ole väga määrav asi."

Kalju eeliseks peab Meerits meeskonna ühtsust. "Oleme üks tugev rusikas väljakul lõpuni välja," ütles väravavaht. "Meil on praegu väga hea töökeskkond, kõik on rõõmsad, annavad endast kõik, toetame üksteist ja muud ei olegi - oleme üks meeskond ja üksteise eest lõpuni väljas. Väga hea, et see paistab ka kõrvaltvaatajatele nii. Järelikult teeme õiget asja."

REKLAAM

30-aastane Meerits nentis, et enne finaali on alati erilisem tunne. "See on mäng nagu iga mäng, aga loomulikult see on ka finaal ja mõlemal meeskonnal on väga palju kaalul. Loomulikult ootan seda, me kõik ootame ja tunne on erilisem kui minna liigamängule. Eurokoht on ikkagi mängus."

Kui palju Kalju mõtleb enne karikafinaali eurokohale? "Oleme ikka mõelnud, aga samas see on finaal. Finaali minnakse võitma, mitte mängima. Seda läheme homme kindlasti tegema ja see on meie eesmärk. Loomulikult on eurokoht klubile ja mängijatele väga tähtis, need on hoopis teistusugused mängud ja selle nimel treenimegi, et neid mänge saada."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK