Liidri kannul sammuv Sporting oli kindlalt üle Araratist (0)

Saku Sporting teenis hooaja kolmanda võidu. Foto: Jana Pipar (arhiiv)

Saku Sporting alistas naiste Meistriliigas 4:0 Tallinna Ararati ning säilitas kahepunktilise vahe liider Tallinna Floraga.

Kodus mänginud Sporting haaras eduseisu kaheksandal minutil, mil Ararati puurilukk Elizaveta Petrova sai hakkama omaväravaga. Vaheajaks juhtisid sakukad 2:0, sest avapoolaja teisel üleminutil skooris Triin Satsi.

Teine poolaeg kuulus vaheajal vahetusest sekkunud Saku ründajale Katriin Saulusele, kes oli täpne nii 60. kui 80. minutil.

Sporting hoiab 10 punktiga teist kohta. Seni on nad punkte kaotanud vaid Tallinna Kalevile, kellega mängiti 1:1 viiki. Liider Flora jätkab nelja vooru järel täiseduga. Uustulnuk Ararat hoiab kolme punktiga eelviimast kohta. Nende ainus võit nägi ilmavalgust punase laterna Põlva Lootose vastu.