Levadia kutsus oma legendi Podholjuzini enda juurde testimisele, ent kaitsja suhtleb teise tippklubiga (0)

16 aastat Levadias mänginud Maksim Podholjuzin ei tõmba uuel hooajal rohelist särki selga. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

416 korda FCI Levadiat esindanud keskkaitsja Maksim Podholjuzin (30) on pärast tänavust hooaega klubita. Mängija vastu tuntakse huvi nii kodust kui välismaalt.

29. novembril teatas 10-kordne Eesti meister FCI Levadia, et klubi jätab hüvasti kuue mängija ning ühe treeneriga. Lahkuvate pallurite seas oli Podholjuzin, kes kuulus Levadia hingekirja alates 2006. aastast.

"Hüvastijätt oli 50 protsenti minu otsus ja 50 protsenti klubi otsus. Olukord oli selline, et tuli uus juhendaja (hispaanlane Curro Torres - H. H.) ja Levadia ei pakkunud mulle uut lepingut. Nad ütlesid, et tuleksin detsembris testimisele ja kui treeneritele meeldin, siis pakutakse mulle midagi. Tegelikult on see ju jama, minu hinnangul. Mängisin seal nii pikalt ja nüüd on mul järsku vaja sinna testimisele minna ... ilma lepinguta kusagile tasuta ennast näitama minna on väga raske, sest mine tea kui mingi vigastus tuleb," rääkis Podholjuzin Soccernet.ee-le.

Ta lisas: "Seetõttu otsustasin endale uue klubi leida. Mul on ka perekond, kes vajab ülalpidamist. Aga mis teha, elu on elu."

REKLAAM

Kaitsjale on pakkumisi tulnud nii kodust kui välismaalt. "Vaatame, räägime ja üritame leida kompromissi. Arvan, et kõik läheb hästi. Kõige aktiivsemalt vestlen hetkel Nõmme Kaljuga ning mingeid variante on ka välismaal olemas, ent praegu üritan uut klubi kodumaal leida," lausus Podholjuzin.

Lõppenud hooajal viibis Podholjuzin väljakul napilt üle 1000 minuti, aasta varem 1700 minutit. Varasematel hooaegadel on ta kirja saanud üle 2000 ja 3000 mänguminuti.

"Sellise olukorraga ei saa muidugi rahule jääda. Terve elu olen olnud pigem põhimängija, mitte varumees - minu jaoks raske aeg, kuid kui treenerid otsustavad nii, siis ei saa midagi öelda, vaid tuleb rohkem trenni teha ja näidata end, et pääseda algkoosseisu."

Ta lisas: "Trennis andsin nagu alati endast maksimumi, kuid treenerid leidsid, et väärin vähem minuteid kui eelmistel aastatel."

Möödunud hooaeg oli ka Levadias klubisiseselt palju muudatusi - neli treenerivahetust, lahkusid spordidirektor ja pärast hooaega tegevjuht ning suvel ilmus uus niiditõmbaja halli kardinali näol. Kui palju mõjutas klubis toimuv mängijat? "Suuresti on see on rohkem klubi probleem, mitte minu, mistap see ei mõjutanud mind nii palju. Kuigi meeskond mõistis ühiselt, et selline olukord - aasta jooksul viis erinevat treenerit - pole normaalne. See oli klubi enda otsus ning kui nad arvasid, et nii on parem, siis okei," kostis ühe korra Eesti koondist esindanud kaitsja.

Mängija enda sõnul jäävad talle Levadias mängitud ajast eredalt meelde kaks järjestikust Eesti meistritiitlit, mis võideti aastatel 2013 ja 2014.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK