Kubassova skooris kolmandal minutil, Repkin ja Lillemäe ainult kaotavad (0)

Vlada Kubassova. Foto: FTC Nöi Labdarugas / Facebook / Fradi.hu

Jaanuaris Ferencvarosega liitunud Vlada Kubassova lõi täna Ungari naiste kõrgliigas oma seitsmenda värava, avades Györi ETO vastu skoori juba kolmandal minutil.

Liider Ferencvaros võitis kohtumise oma lähima jälitaja vastu lõpuks skooriga 8:0. Põhikoosseisu kuulunud Kubassova vahetati välja 69. minutil 6:0 eduseisus.

20 mänguga 18 võitu ja kaks viiki teeninud Ferencvaros edestab nüüd ETO-t nelja punktiga.

Rahel Repkini ja Mari Liis Lillemäe koduklubi Innsbrucki Wacker kaotas Austria naiste kõrgliiga 14. voorus Linzi BW/Kleinmünchenile 0:1. Värava lõi Hannah Fankhauser 17. minutil. Mõlemad eestlannad tegid tavapäraselt täismängu.

Talvel Wackeriga liitunud Repkin ja Lillemäe on kaotanud seni kõik liigamängud. Sügishooajast oli naiskonnal kirjas üks punkt, millega paiknetakse kindlalt tabeli põhjas (eelviimane naiskond Bergheim asub neli vooru enne hooaja lõppu kaheksa punkti kaugusel).