Koroonapositiivse leegionäriga kokku puutunud Prins: vahepeal sai viirusest juba rahu, aga nüüd jälle helistatakse ja uuritakse! (0)

Reedeses üliolulises liigamängus peab PJK hakkama saama Prinsita. Foto: Raido Kull

Pärnu Jalgpalliklubi kohtus eile õhtul karikavõistlustel tiitlikaitsja Tallinna FC Floraga ja kaotas väärika lahingu järel 1:4, aga peatreener Igor Prins sunniti kohtumist vaatama kodustest mugavustest. Mis saab edasi?

Prinsi ja abitreener Gert Oleski puudumine mängult sai avalikuks alles tunnike enne avavilet, põhjuseks kokkupuutumine neljapäeval Pärnusse jõudnud ukrainlasest leegionäriga, kes andis esimese positiivse koroonaproovi reedel ja teise esmaspäeval. Ukrainast saabumine tähendas mängijale niikuinii 14 päevaks karantiini jäämist, kuid haiguskahtluse tõttu laienes kohustus treeneritele.

Kokkupuutest on tänaseks möödas neli päeva ja sümptomeid pole Prinsil-Oleskil avaldunud. Lähipäevil ootab neid esimene testimine, et olla võimalikult kindel ja kaitsta lähedaste tervist, aga igal juhul tuleb karantiini jääda vähemalt järgmise neljapäeva ehk 13. augustini. Vastavalt jalgpalliliidu nõuetele tuleb seejärel - enne meeskonna juurde naasmist - anda uus proov. Kindlasti jäävad vahele kolm-neli trenni ja reedene kodumäng Tartu Tammeka U21 vastu.

"Mina puutusin neljapäeval selle vennaga kokku, aga esimestel päevadel ta ei nakata kedagi. Kas ta üldse nakatas kedagi?" mõtiskles Prins elurõõmsalt. "Vahepeal sai sellest [koroonaviirusest] rahu juba, aga nüüd jälle helistatakse ja uuritakse, kuidas läheb! Tegelikult teavad üldse väga vähesed inimesed, mida see tähendab. Aga usun, et jalgpall jääb puhtaks sellest. Küll me hakkama saame!"

REKLAAM

Saabunud ukrainlase isikut ei tahtnud Prins veel avalikustada, kuid kinnitas, et sarnaselt juba varem registreeritud Petro Namuilikule on uus mees samuti talvel Pärnus testimisel viibinud nelikust. Küll aga jagus treeneril kiidusõnu eile visalt võidelnud poistele.

"Eks meile omaseid väikeseid iluvigu oli, aga nagu poistele pärast ütlesin, neid annab parandada. Kaitsma oleme õppinud. Väikesed vead tulevad sisse, aga suutsime palli hoida ja julgelt mängida. Ega me ülesehituses palju eksinud, tahtsime mängida ja ei peksnud pikka palli. Nii tahamegi," märkis ta.

"Enne mängu ütlesin ka poistele, et muidugi on vastane tugev, aga mida paremini suudame oma mängu ja tahtmist näidata, seda rohkem areneme. Nad olid tublid. Päris palju jõudu jäi sinna. Kaotus on kaotus, aga positiivset läbi mängu palju ja kõigega võib rahule jääda. Tasemevahe on selge, pole midagi öelda, aga mängisime [oma taseme] välja ja ütlesin poistele ka, et häbisse ei jäänud."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK