Kõne kohtunikule päästis väravaraame ragistanud PSG au (0)

Pariisi Saint-Germain koperdas juba neljandas mänguvoorus, kui Monacoga lepiti 1:1 viiki. Prantsusmaa tšempion kolistas hoolega ka poste-latte.

PSG jäi kodus kaotusseisu 20. minutil, kui kaitsjate küüsist vabaks pääsenud Kevin Volland pistis putku ning saatis mänguvahendi kindlalt posti kõrvale. Päris poolaja lõpus ragistasid PSG mehed riburadapidi ka mõlemad väravapostid ära: esmalt pääses kaugelt paugutama Lionel Messi, tagasi põrganud pall langes viiekastis olnud Kylian Mbappe jalale, kuid ka see katse lõppes vaid kolinaga.

Teisel poolajal sai PSG päästjaks VAR, kes kutsus peakohtuniku võimalikku penaltiolukorda vaatama. Nimelt oli Guillermo Maripan pannud Neymarile jala ette ning Brasiilia äss asus ka ise penaltipunktile - 1:1. PSG-le pudenes võimalusi veel, kuid ka Achraf Hakimi leidis võrgu asemel üles hoopis posti.

Prantsusmaa kõrgliigas on kolm meeskonda teeninud kümme puntki, PSG on nende seast esimene. Monaco on viie punktiga 12. kohal.

Pariisi Saint-Germain - Monaco 1:1 (0:1)