Komeedi kustutanud Atletico sillutab teed esikolmiku suunas (0)

Antoine Griezmann lõi Girona võrku kaks palli. Foto: Scanpix / IMAGO / PanoramiC

Hispaania kõrgliiga tänavune komeet Girona on kustumas. Ehkki tabelis püsitakse endiselt medalikohal, pole 1:3 kaotus Atletico Madridilt enam midagi harjumatut.

Atletico koduväljakul Wanda Metropolitanol toimunud matš algas Gironale õnnelikult: Ukraina ründetäht Artjom Dovbõk viis omad juba neljandal minutil kohtumist juhtima. Paraku sellega õnn ka piirdus, sest minutitel vahemikus 34-50 skooris Atletico kolmel korral ning vormistas varakult lõppskoori enda kasuks.

Külalised ei langenud siiski võitluseta: teisel poolajal pöördus mäng kaotusseisust hoolimata nende kontrolli alla, ent Jan Oblaki seljataguse lahti muukimine jäi suurüllataja jaoks liiga keeruliseks ülesandeks.

Kuigi Girona alustas hooaega väga paljulubavalt ning hoidis kohati tabelis isegi liidrikohta, ei ole viimaste kuude vorm enam ootustele vastanud. Viimasest kaheksast liigamängust on kaotatud lausa viis.

Viimati 2021. aastal Hispaania meistriks tulnud Atletico, kes mullu lõpetas kolmandal kohal, jättis võiduga ellu medalilootuse. Vahe Gironaga on nüüd neli punkti, pidada on jäänud veel seitse kohtumist.

Atletico Madrid - Girona 3:1 (2:1)