Kõik eestlased said Iirimaal mänguaega, aga Shamrock ja Bohemians kaotasid (0)

Markus Poom. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kõik neli eestlast said Iirimaa kõrgliiga 14. voorus mänguaega, aga Shamrock Rovers ja Bohemians lahkusid väljakult kaotusega.

Markus Poom oli tiitlikaitsja Shamrock Roversi algkoosseisus, kui kodus tunnistati Sander Puri kunagise koduklubi Waterfordi 3:1 paremust. Poom sai 62. minutil kollase kaardi ja vahetati välja 78. minutil, kui kõik väravad olid löödud.

Bohemians jäi kodus Galway Unitedile varajasest väravast 0:1 alla. Bohemiansi algkoosseisu kuulunud Michael Lilander vahetati pärast avapoolaega välja, Martin Miller sekkus 46. ja Sten Reinkort 80. minutil vahetusest väljakule.

Shamrock Rovers asub praegu kümne meeskonna konkurentsis 24 punktiga teisel ja mängu vähem pidanud Bohemians 20 punktiga viiendal kohal.

Joonas Tamme ja Matvei Igoneni koduklubi Plovdivi Botev mängis Bulgaaria kõrgliigas kodus 0:0 viiki Sofia CSKA 1948-ga. Tamm sai kirja täismängu ja Igonen jälgis kohtumist pingilt. Botev jätkab tabelis kaheksandal kohal.