Kalevi poolkaitsja soovis klubist lahkuda ja siirdus Florasse (esialgu U21 meeskonnas) (0)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna Kalevit sel hooajal kümnes mängus esindanud Tristan Toomas Teeväli siirdus FC Florasse. Esialgu hakkab ta pallima U21 meeskonna ridades Esiliigas.

Kalevi spordidirektor Joel Lindpere avaldas, et klubivahetus oli 17-aastase poolkaitsja enda soov. "Meie kedagi kinni ei hoia. Me teame, mida me Kalevis teeme ja kui mängija enam end meie klubis ei näe, siis meie poolt edu ja ta võib edasi liikuda," sõnas Lindpere Soccernet.ee-le. 

"Tristan on teinud head tööd ja edasi arenenud. Kui ta näeb, et siin enam ei arene, siis on see tema otsus. Me näeme, et temast võib saada väga hea mängija, kui ta teeb õigeid otsuseid. Tulime talle loomulikult klubina vastu, kuigi meie arvates see kõige parem samm ei ole."

Lindpere sõnas, et ei ole veel teada, kas Kalev üleminekuakna avanedes kedagi soetama tõttab. "Meil on oma noori ja häid mängijaid küll. Murad Velijev (18-aastane Kalevi kasvandik - R. V.) on Saksamaalt tagasi ja juba märtsist treenib meeskonnaga. Nii mina kui treener ootavad, kuidas ta väljakul hakkama saab. Tõsi on ka see, et meil on juba viis debütanti olnud, mis on Premium liiga kohta väga suur arv."

REKLAAM

Flora spordidirektor Norbert Hurt kinnitas ka omalt poolt, et eile ametlikuks saanud klubivahetus oli Teeväli enda soov ja nemad teda meelitamas ei käinud. "Küsiti, kas saaks Florasse tulla ja meie olime nõus. Ütlesime, et nad omavahel klubis asjad selgeks räägiks ja siis saame edasi tegutseda. Kalev soovis tema eest ka vastavat tasu, aga me olime selleks valmis. Ta on ikkagi Kalevis üles kasvanud. Me ei kaubelnud ja olime selle tasuga nõus."

Hurt lisas, et esialgu hakkab Premium liigas kahe hooajaga 34 mängu pidanud Teeväli esindama Flora U21 meeskonda. "Seda me ütlesime ka Tristanile, et kui ta soovib meile tulla, siis on loomulikult Flora esindusse keeruline pääseda, aga läbi duubli on see võimalus päris hea. Talle see sobis."

Uue klubi eest võib Teeväli väljakule astuda alates 28. juulist.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK