Juventus pikendas derbi kaotuseta seeria 18-mänguliseks, suurüllataja hoiab Meistrite liiga kohast kinni (2)

Torino derbis jäid väravad löömata. Foto: Scanpix / Alessandro Di Marco / EPA

Itaalia kõrgliigas löödi laupäeval kolme mängu peale kokku vaid üks värav ja seegi alles mõned minutid enne lõpuvilet. Ülejäänud kaks kohtumist jäid väravateta viiki, sealhulgas Torino derbi.

Mängupäeva ainsa värava lõi Lecce ründaja Nicola Sansone, kes sekkus teise poolaja keskel vahetusest ja skooris 89. minutil. Santiago Perotti tegi eeltöö ja Sansonel oli vaid vormistamise vaev lüüa pall valveta jäänud väravasse. Lecce asub tabelis 13. ja Empoli 18. kohal.

Juventus ja Torino leppisid derbimängus 0:0 viiki, mis tähendab, et Juventus jätkab kolmandal ja Torino üheksandal tabelireal. Statistikaagentuur Opta vahendab, et Juventus on nüüd koguni 18 mängu järjest Torino derbis kaotuseta jäänud - 13 mängu on võidetud ja viis viigistatud.

Tabelis on Juventuse lähim jälitaja suurüllataja Bologna, kes tegi kodus 0:0 viigi Monzaga, aga püsib sellele vaatamata neljandal kohal ehk Meistrite liiga kursil. Kuna järgmisest hooajast Meistrite liiga formaat muutub ja riikidele jagatakse lisakohti, siis suure tõenäosusega saab Itaaliast kuninglikku eurosarja ka viies meeskond, kelleks on praegu AS Roma.

Lecce - Empoli 1:0 (0:0)