Jõudemonstratsioon Saksamaal: Schick lõi ühe poolajaga neli väravat (0)

Patrik Schick lõi Leverkuseni Bayeri võidumängus neli väravat. Foto: Scanpix / Thilo Schmuelgen / Reuters

Saksamaa kõrgliigas toimus samal ajal viis kohtumist, kuid neist kõige märgilisem oli Leverkuseni Bayeri suureskooriline võit Greuther Fürthi üle. Patrik Schick lõi teisel poolajal neli väravat.

Leverkusen võitis koduväljakul esimese poolajal 3:1, kui sahistasid Amine Adli, Edmond Tapsoba, Piero Hincapie ja Fürthi tabamuse eest hoolitses Jeremy Dudziak. Teisel poolajal algas Schicki, kes jäi paljudele jalgpallisõpradele meelde suvisel EM-finaalturniiril löödud keskjooneväravaga, väravatesadu. Tšehhi koondise ründaja lõi Fürthile neli vastuseta väravat ja vahetati 81. minutil välja. Leverkusen sai hooaja kaheksanda võidu, kui Greuther Fürth alistati koguni 7:1.

Schick möödus Bundesliga väravalööjate edetabelis Dortmundi Borussia ründajast Erling Braut Haalandist ja asub nüüd teisel kohal. Müncheni Bayerni väravamasin Robert Lewandowski on tänavusel liigahooajal löönud 14, Schick 12 ja Haaland 10 väravat.

Leverkusen on kogunud 27 punkti ja asub liigatabelis kolmandal kohal, kaotades Bayernile nelja ja Dortmundile kolme silmaga. Bayern ja Dortmund lähevad täna kell 19.30 algavas mängus omavahel vastamisi. Greuther Fürth asub 18 meeskonna konkurentsis ühe punktiga viimasel tabelireal.

Bielefeldi Arminia - Köln 1:1 (0:1)