"Havertziga on lihtne: ta on meie mängija ja mingit koroona-allahindlust olema ei saa" (0)

Foto: Leverkuseni Twitter

Leverkuseni Bayeri spordidirektor Rudi Völler andis Chelseale mõista, et igasugused läbirääkimised Kai Havertzi allahindluse osas võib ära unustada. 100 miljonit eurot või üleminekut ei toimu!

100 miljonit on summa, mille hõikas koroonakriisi eel välja Leverkuseni peatreener Peter Bosz, Chelsea tahaks juunis 21-aastaseks saanud sakslase väidetavalt aga neljandiku võrra odavamalt saada. Völler kinnitas Gazzetta dello Sportile, et hetkel pole veel midagi kokku lepitud ja kuni püsitakse Euroopa liigas konkurentsis - veerandfinaalis ootab Milano Inter -, ei lepita ka.

"Teame mitme klubi huvist, Chelsea nende seas, aga meie jaoks on asi lihtne. Ta on seotud kaheaastase lepinguga ja kui keegi teda osta soovib, käib see meie tingimustel," rõhutas 60-aastane sakslane. "Vastasel korral jääb Kai siia veel aastaks ja oleme õnnelikud. Tema palkamine pole lihtne, aga sellisel tasemel artistile koroona-soodustused ei laiene."

Völler, kes on Leverkusenis vahelduva eduga ligi 25 aastat töötanud, kiitis Havertzi taevani. "Meil olid siin Emerson, [Michael] Ballack, Ze Roberto ja [Toni] Kroos, aga minu jaoks on ta neist kõigist üle. Kui ta oli 17, palusin treeneril ta koondiseakna ajaks esinduse juurde võtta, aga tagasi ta ei läinudki. Kai on segu Ballackist ja [Mesut] Özilist, aga ta kombineerib mõlema parimaid omadusi."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK